Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tehetek, ha nagyon negatív...

Mit tehetek, ha nagyon negatív érzést ébreszt bennem, ha egy nőnek volt már többször abortusza?

Figyelt kérdés
Lehet én vagyok előítéletes, de megfigyeltem sokaknál, hogy nem fogják fel drasztikusan a dolgot, mint ha sima műtét lenne. Lazán nem annyira védekeztek. Legalábbis a szavaikból az jön le. Hasonló érzést keltenek bennem az olyan férfiak is, akiknek a barátnőjüknek volt abortuszuk. Főleg abban az esetben, ha ők erőltették. Ilyenkor úgy érzem, a férfi is hibázik. Tudom ezekhez semmi közöm, de néha foglalkoztat.

2022. nov. 15. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
10%

Egy rákban haldoklónak aki ordít a fájdalmaktól, a család pedig végig nézi a szenvedését, nincs önrendelkezési joga a teste felett. Nem dönthet úgy hogy méltóságát megőrizve távozik, emberként.

De Julcsát telibe verhetik tízszer is és mivel az ő teste, azt tesz amit akar,hát elveteti.

2022. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
84%
61. Igen ez rossz. Szerintem aki támogatja az abortuszt, támogatja az eutanáziát is. De kérdem, ha valamihez nincs jogunk, példát adhat arra, hogy máshoz se legyen? Mi köze a kettőnek egymáshoz?
2022. nov. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
100%
Én abortuszpártiként teljes mértékben támogatom az eutanáziát. Szerintem kegyetlenség hagyni, hogy egy haldokló beteg szenvedjen.
2022. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
6%
51. Nekem pl. 2 ilyen ismerősöm jut eszembe perpillanat. 50-es vagyok. Sajnos én sem tudom azt sajnálni,aki nem védekezik es utána sír meg nyavajog az abortusz miatt. Mintha akkor nem tudnák hogy Mi lesz amikor nem védekeznek.
2022. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
92%
64. Szuper, tehát van 2 idióta ismerősöd és ebből vonsz le következtetést. Senkit nem érdekel, hogy kit sajnálsz meg kit nem, jogod van hozzá.
2022. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
12%
65 semmilyen következtetést nem vonok le. És nem is érdekel ki mit csinál a testével. Én csak a kérdezőnek válaszoltam, hogy én sem bírom ezt mikor lazán beszélnek erről,mintha ez semmi lenne és normal dolog lenne védekezés nélkül abortuszra járkálni. Nem kell megsértődni senkinek azért mert volt abortuszotok. Ahogyan írtam nekem is volt egy abortuszom, védekezés mellett és nem fért bele az életembe egy gyerek,de bennem mai napig rossz érzést kelt,ha eszembe jut. Nem mosolyogva mesélem másoknak. Nem értitek a kérdezőt sem. Ő is erre a rétegre gondol, amit en leírtam ezelőtt is. De ha te is ész nélkül éled a szexuális életed és fél évente jársz abortuszra,megértem a felháborodást. Szóval értelmezd amit írtam,vagyis értelmezze mindenki.
2022. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
82%
#66 szerintem a válaszoló, akire reagáltál sem így értette. Inkább úgy, hogy mind mások vagyunk, és máshogy dolgozunk fel traumatikus dolgokat. Ki így ki úgy. És megint más, hogy mit mutatunk kifelé. Lehet, hogy aki nevetgélve mesél róla, hónapokig zokogva aludt el. És lehet, hogy kompenzálni próbál az ellentétes viselkedéssel. Lehet, hogy nem, csak ne felejtsük el, hogy nem csak egy féle képpen lehet feldolgozni ezeket, és megint csak nem ugyanúgy mutatjuk ezeket a világnak.
2022. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
89%
66. Nekem sosem volt abortuszom. De undorító a stílusod, ahogy megakarsz bántani, alázni, de el kell, hogy keserítselek, nem sikerült. Te meg értelmezd, hogy nincs ilyen réteg. Van elvétve lehet 1-2 ember akinek több abortusza volt, de ez egy mítosz, hogy olyan sokan használnák fogamzásgátlásnak. Én meg erről beszéltem, hogy te is meg a kérdező is háborogtok a semmin.
2022. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
7%
De tokmindegy mennyi volt, csak egy beteg agyu no buszkelkedik vele vagy mesel rola ugy,mintha abszolut lenyegtelen dolog lenne
2022. nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
89%
69. Igen ez így van. Csak nincs ilyen nő, ti mégis úgy állítjátok be, hogy minden második nő ilyen, aki abortuszon átesett, hogy szidhassatok másokat. Ez az ami kicsit visszataszító.
2022. nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!