Mit tudok tenni a kislanyert?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Unokahugom megkeresett hogy terhes 10hetes volt nogyogyasznal. Viszont sajnos ez egy nemkivant terhesseg abortuszt szeretne mert se anyagiak a csaladjanak ra se apa se nem eleg felelosseg teljes a kislany egy babara 16eves... az anyja nem akarja ala irni az abortusz engedely papirt mert vallasos....mindenkeppen kell ehez a szulo? Vagy tudok neki enis intezkedni?...nem akarom hogy at essen ezeken a borzalmakon mint a terhesseg a szules es az hogy elveszik tole a babat hiaba vitte vegig...ertelmes valaszokat koszonom a minek b@szott akkor es tarsait most hagyjuk nincs ra idom se idegzetem
2023. jan. 26. 06:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kis országunkban vannak olyan megyék ahol már annak is örülnek ha nem akarnak szülni, és gyámügy gyorsba lerendezi.
2023. jan. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

A gyamugy intezte a jovoheten mar megvan a mutet meggyorsitjak mivel kiskoru es mar 10hetes...nem ertem mi ebbe olyan hihetetlen..

Ki az szerintetek aki ilyen kerdessel unatkozik? 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Mindegy a lenyeg megvan a jo valaszokat koszonom megkaptam elinteztem innentol nem nezem az okoskodo valaszokat

2023. jan. 27. 09:15
 33/36 anonim ***** válasza:
96%
Jelentettem, mert kamu.
2023. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
44%

32--es, mert fingod nincs, miből áll egy terhességmegszakítás. Nincsen "gyorsított eljárás", ugyanis TÖRVÉNYILEG SZABÁLYOZOTT a CSVSZ (3 nap min. a két látogatás között) és az ő igazolásuk nélkül nem kezdheted intézni a műtétet.


Ha ismernéd az ide vonatkozó jogszabályozást, tudnád ;)

2023. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
40%

#34 fogalma sincs róla, cserébe azt lepontozza, aki megírja az igazságot.

Ezt az egészet egy törvény szabályozza, nem tesznek senkivel kivételt, nincs gyorsított eljárás kiskorúaknak sem, ugyanis egy másik életről is szó van.


[link]

2023. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

A gyorsítás annyi, hohy nem 2 hét múlva tesznek a műtéti rendbe, hanem a 2 látogatást követően azonnal.


gyorsítva, tehát nem “amikor van szabad időpont” a csvsz-nél.. ( mert mondjuk oda belerülni si néha nálunk ab.-tól függetlenül is lehetetlen egy sima érdeklődésre is.


Ezt jelenti a gyorsîtás

Nem kiskapukat, meg a szabályok megkerülését..

2023. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!