Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Többedik abortusz mire számits...

Többedik abortusz mire számitsak?(kioktatást nem kérek van igy is elég bajom )

Figyelt kérdés
Ha már volt több is és ugyanabban a kórházban csinálták érte emiatt megaláztatás?Egyáltalán az orvosnak van e joga bármilyen meg jegyzést tenni ezzel kapcsolatban?
2023. aug. 24. 09:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Joga nincs de gondolatai, véleménye lehet (amit nem feltétlenül kell hangoztatnia). Arra viszont van joga, hogy felvilágosítson a fogamzásgátlási eszközökről és arról, hogy a többedik abortusz után nem biztos, hogy könnyű lesz teherbe esned, amikor te akarsz.
2023. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan ismerősöm,akit császár közben aláztak.Folyamatosan azt beszélték,hogy hogy lehet ilyen kövér valaki stb.Ezek után mit vársz?Nem szeretik a gyilkosokat,a sorozat gyilkosokat meg pláne nem.
2023. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
35%
Figyi, nem téged szednek darabokra, szerintem olyan nagy bajod nem fog esni.
2023. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem mondhatnak véleményt. Gyakorlatilag ennél sokkal kevesebbért is kritizáltak. Engem nem akartak átvinni a szülőszobára, amíg fel nem hívtam anyukámat. Mondta az ápolónő, hogy azelőtt kellett volna ilyen akaratosnak lennem mielőtt besikerült a baba. Mondtam, hogy 24 éves vagyok, a férjemmel jöttem és terveztük a babát, és szerintem szülhetek anyukám írásos beleegyezése nélkül is.
2023. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
70%

Erről inkább valami putriban érdeklődj. Normális emberek nem nagyon voltak ilyen helyzetben.

Amikor engem műtöttek más miatt, nem abortusz, volt a szobában egy sokadik abortuszos cigánylány. Nem bántotta senki, ő viszont valamennyire szégyellte, nem is nagyon beszélt senkivel.

Mivel az orvosnak fel kell világosítania a védekezési lehetőségekről, azon ne csodálkozz, ha ezt nem pont nyugodt hangnemben teszi. Ők ugyanis ébren vannak a műtétnél és valahogy nem nagyon szeretik azt, ami neked kis semmiség.

Én legkésőbb a harmadiknál el is kötnélek, ha már ilyen ostoba vagy, hogy nem megy a védekezés. Szerencsédre nem rajtam múlik.

2023. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem védekezel? Ezt azért valószínűleg az orvos is meg fogja kérdezni. Habitustól függ, hogy milyen stílusban.
2023. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
76%
Amit a fentiek írtak, plusz azért én elgondolkodnék, hogy most én vagyok ilyen sötét vagy a párom, akinek maximum az első után le kellett volna esnie hogy ha nem húzza ki időben, terhes leszel. Tisztában vagytok a fogalmzásgátlással egyáltalán?
2023. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
65%

Nekem elhqlt a babám, emiatt műtöttek. Egyszerre az abortuszosokkal.

Én így kaptam a beszolásokat, lenézést. Pedig nálam jobban senki nem akarta volna azt a gyereket.

Ezek után bele se gondolok, te mit fogsz kapni ezért.


És hiába nem kértél kioktatást, jogosan fognak beszólogatni.

1x megesik az sem normális dolog, de előfordul. Tanul belőle az ember.

De hogy ezek után sincs annyi eszed, hogy nem teszed szét úgy a lábaidat, hogy nem védekeztek, az már viszont a te szegénységi bizonyítványod.

Mert nemhiszem hogy erőszak volt minden alkalom.

Én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt és részletesen átbeszélném a fogamzásgátláts. Nem viccből.

2023. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
75%
Fogamzásgátló? Hüvelygyűrű? Spirál? Vagy ha esetleg nem bírod a hormont, akkor óvszer, pesszárium? Van elég bajod így is... Miért nem tudsz védekezni?
2023. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
65%

Nekem van ilyen ismerősöm, 2 vagy 3 abortusz, azóta megváltozott, tervezett gyermeke van, egyébként meg védekezik. Tudomásom szerint neki nem volt negatív tapasztalata.

Bocsi, de nekem rohadt ellenszenves, aki ennyiszer ebbe a „hibába” esik. Abszolút nem vagyok abortuszellenes, ha nekem csúszna be tabi mellett, amit normálisan szedek, nem tartanám meg (van egy tervezett gyermekem, többet nem szeretnék). Ja, és még azt se ítélem el, aki egyszer védekezés nélkül lesz terhes, de úgy gondolom, tanuljon akkor belőle! (Anyukámnak pl. tiniként volt abortusza, 1 db felelőtlen aktusból, később tervezett gyermekek, amikor meg már nem akart, védekezett.)


Miért nem védekezel amúgy? Mert nehezen hiszem el, hogy több terhesség védekezés mellett csúszik be, bár tudom, GYK-n mindenki tabi/óvszer mellett lesz terhes...

2023. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!