Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Többedik abortusz mire számits...

Többedik abortusz mire számitsak?(kioktatást nem kérek van igy is elég bajom )

Figyelt kérdés
Ha már volt több is és ugyanabban a kórházban csinálták érte emiatt megaláztatás?Egyáltalán az orvosnak van e joga bármilyen meg jegyzést tenni ezzel kapcsolatban?
2023. aug. 24. 09:47
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
43%

Nagyon attól függ, kit kapsz.

Volt h rákszűrés közben szénné aláztak, sírva hívtam fel anyukámat hazafelé menet.

Terhesség megszakításnál senki egyetlen rossz szót sem szólt, sőt az éjszakai nővér vígasztalt, amikor sírtam.

A személyzet aznapi lelkiállapotától is sok függ, amikor méhen kívülivel műtöttek, az egyik nővér iszonyat bunkó volt, amikor egy év múlva szültem, ugyanez a nővér volt a legnagyobb lelki támaszom.

Mindenesetre kitartást és tényleg beszélj valakivel erről, mert valami baj van, ha ennyiszer nem sikerül a védekezés!


A hozzászólóknak:

Nem tudhatjátok milyen helyzetben van a kérdező, lehet h bántalmazó kapcsolatban él, amiből nem tud kilépni. Lehet h a f.szija kényszeríti h védekezés nélkül szexeljen, gyógyszerre nem ad pénzt, de megtartani se engedi.

Cigányoknál pl tilos a védekezés. Elvetetni is és Lehet h titokban kell elszöknie a kórházba.

Ha ilyesmi baj van nálad, akkor beszélj az orvossal, tudnak felrakni méhen belüli fogamzásgátló eszközt, egy régi ismerősöm cigányokhoz házasodott be, ahol tilos védekezni, ezért titokban megcsináltatta. 6 évente kell cserélni, addig semmi gond vele, semmit nem kell vele csinálni.

2023. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
45%

"Kioktatást nem kérek." Na, ezt mondd el ott is, hátha érdekel valakit. Ott legyen nagy a szád, ne itt.

Egyébként értelmetlen a kérdés. Ezt nálad jobban senki nem tudhatja. Az előzőeknél kaptál? Mondjuk, sokat nem ért, mint látjuk.

2023. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
65%
11-es: Sajnálom, aki bántalmazó kapcsolatban él, de nekem abban az esetben is visszataszító, bocsi! Hány meg hány olyan nő van, akit ver a párja, szül neki, aztán a gyerekek is erre a sorsra jutnak, és az „anya” meg elnézi…
2023. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
66%

#13 mi undorító?

Aki bántalmazó kapcsolatban él és nem tud kilépni, ott sokkal összetettebb a dolog annál, minthogy "mérhagggyamérnemléple".

Pár mondatban nem lehet összefoglalni, de ezek az emberek tényleg nem tudnak kilépni egy ilyen helyzetből egyedül, segítség nélkül. Nem az ő döntésük, nem tehetnek róla. Akinek sikerül kilépni, ott van olyan háttér, ami miatt sikerülhet, de van az a szint, ahonnan nincs kiút. Itt nem átlagos emberekről van szó, akik belesodródtak egy rossz kapcsolatba, hanem itt már gyerekkortól kezdődik az egész.

2023. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
23%
14-es: Ne oktass ki, tisztában vagyok vele! Akkor is formálhatok olyan véleményt, amilyet szeretnék. Ezt a témát meg zárjuk le, a kérdező egy büdös szót nem írt arról, milyen párkapcsolati helyzetben van.
2023. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
85%

#15 csak ha mindenki feltételez valamit, akkor én is ugyanúgy feltételezhetek...

Nem kioktatni akartalak, csak nem tudom h milyen ember az, aki egy általam leírt élethelyzetben azt mondja a nőre h undorító...

Oké zárjuk le, bár te válaszoltál a kommentemre....

2023. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
41%
Az Uzsokiban szültem facebook csoportban az egyik szülésznő írta egyszer, egy a te problémáddal kapcsolatos bejegyzéshez, hogy gyakorlatilag holokauszt folyik, olyan sok az abortusz. Szóval mar megszokták, le sem fognak szarni. Már nem is emlékeznek rád, volt azóta ezer másik nő abortuszon azóta.
2023. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
44%
Az orvosnak ott sajnos az a dolga, hogy benned vágja apró darabokra az élő babát, és kihalászgassa. Szerinted ez milyen érzés? Nagyon szeretheti csinálni olyan ember, aki azért van ott, hogy ő segítsen világra nap, mint nap egészséges újszülötteket. Majd biztos megdícsér. A nővérkék dettó, hogy nem lesznek kedvesek, mert szintén nem szeretik az ilyet.
2023. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 1Léna ***** válasza:
34%

Ha neked kellene újra és újra olyan feladatot elvégezned amit utálsz, szíved szerint nem is tennéd, de azt mondják ez a munkád része, akkor te mit mondanál annak aki nem érti mennyire útálod, ha ezt neked kell elvégezned?

Biztosan jobban örül egy szülész orvos és a segítői, ha születik egy baba. Mert az mindig egy csoda.a Kár, hogy nem erre készülsz.

2023. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, ezt a kérdést lehetetlen megválaszolni, a jóslás kategóriája, hogy összefutsz-e egy bunkóval vagy nem... egyébként egyszerű, ha beszól valaki, szólj vissza... vagy b, lehetőség, hogy szólj az osztályvezetőnek és a betegjogi képviselőnek - amelyik hozzád közelebb áll...
2023. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!