Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Többedik abortusz mire számits...

Többedik abortusz mire számitsak?(kioktatást nem kérek van igy is elég bajom )

Figyelt kérdés
Ha már volt több is és ugyanabban a kórházban csinálták érte emiatt megaláztatás?Egyáltalán az orvosnak van e joga bármilyen meg jegyzést tenni ezzel kapcsolatban?
2023. aug. 24. 09:47
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy totál igaz, én a terhességem előtt nem is sejtettem milyen hamar tényleges baba formája lesz. És hogy milyen nehéz lett volna elengednem ha baj van.

Abszolút támogatom hogy mindenkinek legyen lehetősége abortuszra, amikor az élet úgy alakul. De ez általában egyszer szokott előfordulni az életben, pont mert komoly stresszt jelent, nem beszélve a megelőző mindenféléről, és a legtöbbeknek intő példaként, ha nem törésként szolgál.

Nem utolsó utáni utáni fogamzásgátlásként kell elképzelni, hogy félévente berohangálsz. Gondolom, bőven felnőttek vagytok a pároddal együtt. Ha szerencséd van, nem fognak megjegyzést tenni, de inkább ne tegyél megjegyzést vissza, mert ez tényleg nem ilyen könnyed dolog.

2023. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
54%
#22 "de inkább ne tegyél megjegyzést vissza" - hát nem tudom, nekem, mint hozzátartozónak már tett igen jót a lelkemnek, hogy úgy kiosztottam egy ilyen magáról megfeledkezett dolgozót, hogy zengett az egész emelet... sokkalta rosszabbul éreztem volna magam, ha reakció nélkül hagyom az ostoba némbert... persze nem voltam trágár vagy fenyegető, egyszerűen emelt hangon felvilágosítottam, hogy mi dolga és mi NEM dolga...
2023. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
10%
#23! Tévedésben vagy. Az orvosnak az a dolga,hogy beteg embereket gyógyítson.Sokadik abortuszon te se beteg nem vagy, se ember.
2023. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
67%
#24, hogy az orvosnak mi a dolga, az a munkaszerződésében szerepel - meglepő, mi? Ha ott szerepel a terhességmegszakítás, akkor bizony az is dolga... ellenben biztosan nem dolga más ember értékrendjébe beledumálni...
2023. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
65%
Egyet kell értsek az abortusz ellenesekkel szemben. Az orvosnak dolga az hogy a gyereket segítse a világra, de az is hogy megszakítsa időn belül a terhességet. Független attól hogy hányadik abortusz az illetőnek. Azt a pénzt úgyis kifizette/kifizeti érte.
2023. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
88%
Ő pedig a fizetését ugyanúgy megkapja. Előző voltam
2023. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
32%

#25! Szerepel benne, ha vállalta, ugyanis vissza is utasíthatják.

Ellenben a felvilágosítás a védekezési módokról biztosan szerepel benne. Azt hogy ezt milyen stílusban teszi, az az ő dolga. Mivel x alkalommal kiderült, hogy a kedves páciens a kapott információt nem volt képes befogadni a mákszemnyi agyával, hát, úgy mondja, hogy megértse 😉

#24

2023. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
32%
#28 "Szerepel benne, ha vállalta, ugyanis vissza is utasíthatják." - nyilván vállalta, ha nem vállalta volna, kapcsolatba sem kerülne abortuszra jelentkező pacienssel... (mellesleg én nem hagynám a visszautasítást, aki nem akar abortuszban részt vállalni, az ne menjen nőgyógyásznak, van millió-egy más szakterület is.... ez olyan, mint ha egy tanár közölné, hogy ő ugyan nem hajlandó osztályozni, vagy egy kertész, hogy ő nem hajlandó kivágni egy fát... minden munkának van "nemszeretem-oldala", ha valakinek kell a konca, annak kelljen a leve is...)
2023. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
55%

Nehogy már az orvos legyen leb.va, ha meg meri említeni, hogy a sorozatos abortuszra járkálás helyett talán védekezni kellene.


Az ilyenek tudnak legjobban felháborodni, mikor a 15. abortusznál kilyukasztják a méhét.

2023. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
61%

24.

"Tévedésben vagy. Az orvosnak az a dolga,hogy beteg embereket gyógyítson.Sokadik abortuszon te se beteg nem vagy, se ember."


Az orvosnak, amennyiben azon az adott ágon dolgozik, az abortusz is a feladatai közé tartozik... Érdekes amúgy, hogy szerinted egy körmömnyi méretű sejtcsomó egy ember, egy abortuszra kényszerülő nő meg nem. 🤔



30. Pontosan így van. Aki arra a pályára készül, azt nem éri váratlanul, hogy bizony abortálnia kell majd embriókat. Ha ezzel nagy baja van, akkor szépen válasszon másik munkát.


Én se mentem mondjuk pénztárosnak, mert nem bírom a nagyobb tömeget.

2023. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!