Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A sógórnőmnek elmondása...

A sógórnőmnek elmondása szerint 4 abortusza volt fiatal korában. Most terhes. Van esély egyáltalán kihordania a gyereket?

Figyelt kérdés
Mindig aztmondták abortusz után nem biztos hogy lehet gyereke az embernek. Neki volt 4 is. Ki lehet ennyi abortusz után hordani egy gyereket? 🤔 mert amikor én aztmondtam neki hogy szerintem nem, akkor rámnézett az egész család úgy mint egy gyújtogatóra.

jan. 3. 10:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Persze hogy ki lehet hordani. Van akinek vetélés miatt akár 6x-7x át kell élnie ugyanezt a műtétet és végül sikerül.


Ha teherbe tudott esni és eljutott a 10-12. hétig akkor ki is tudja hordani.

A műtétek miatt Ashermann szindróma alakulhat ki, az okozhat meddőséget, de ha terhes akkor nyilvánvalóan nála nem alakult ki ilyen probléma.


(Egyébként jobb ha megtanulsz nem belepofázni mások életébe, főleg nem azt mondani egy kismamának, hogy szerinted meg fog halni a gyereke....)

jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne lehetne.
jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Minden probléma nélkül lehetséges. Te pedig tartsd magadban a véleményed, főleg ha fingod sincs a témáról :)
jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Elöször is semmi közöd az egészhez, én garantáltan kidobtalak volna (örökre) egy olyen beszólás után .

Másodszor a mai módszerekkel végzett abortusz gyakorlatilag semmit nem befolyásol egy késöbbi teherbeesés esélyén vagy egy problémamentes terhesség kihordásán.

Harmadszor az "azt mondták" jellegü infókra nem érdemes odahallgatni sem, mert gyakorlatilag mindiog téves infó.

jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
Te normális vagy? Azt mondod egy nőnek, hogy szerinted úgyis meghal a gyereke? Undoritó ember lehetsz
jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Én arra lennék kíváncsi, hogy neked ki mondta, hogy a sógornődnek ennyi abortusza volt. A másik, hogy te amúgy hány éves vagy? Aki ennyire éretlen es fals infókra támaszkodva ítélkezik nyíltan, az vagy nagyon gyerek még, vagy nagyon buta és primitív.
jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Jolvan, igazatok van, ne szóljak bele. Csak meglepett mikor ezt így anno elmondta h neki már volt 4... ezért kérdeztem. Bocsi.
jan. 3. 11:02
 8/29 A kérdező kommentje:
Az iskolában mondták hogy akinek volt abortusza, nem biztos hogy lehet gyereke. Azt meg hogy 4 volt neki, ezt ő mondta. Vagyis úgy mondta hogy 4 vagy 5 már nem is emlékszik. Én csak kíváncsi voltam. Köszi
jan. 3. 11:03
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy terhesség megszakítás alatt olyan sikertelen terhességekre gondolt, amit vetélés vagy betegség miatt kellett megszakítani. Te meg jól belegázoltál a lelkébe. Általában azzal nem dicsekszik az ember, ha védekezés hiánya miatt szánt szándékkal járt négyszer abortuszon (ha így van, akkor sincsen semmi közöd hozzá egyébként). A négy vetélést pedig általában bizalmi alapon szokták elmondani.
jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Te hány éves vagy amúgy?
jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!