Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A sógórnőmnek elmondása...

A sógórnőmnek elmondása szerint 4 abortusza volt fiatal korában. Most terhes. Van esély egyáltalán kihordania a gyereket?

Figyelt kérdés
Mindig aztmondták abortusz után nem biztos hogy lehet gyereke az embernek. Neki volt 4 is. Ki lehet ennyi abortusz után hordani egy gyereket? 🤔 mert amikor én aztmondtam neki hogy szerintem nem, akkor rámnézett az egész család úgy mint egy gyújtogatóra.

jan. 3. 10:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
OFF: sajnos még ma is jócskán akadnak olyan tanárok, sőt! orvosok, akik meddőséggel, meg vetéléssel riogatják a nőket, és még nekik áll feljebb, ha az ember helyreteszi őket. Itt a gyakorin szinte minden héten van egy ilyen okos magzatvédő.
jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nem bunkóságnak szántam, inkább aggodalomból. Bár teljesen igazatok van hogy nem kellett volna.
jan. 3. 12:28
 23/29 anonim ***** válasza:
97%
Na akkor egy jótanács mostantól az összes terhes nőhöz, akivel még találkozol: SOHA nem mondd ki hangosan a rossz dolgokat, amik eszedbe jutnak. Segíteni nem tud rajta, de legalább bestresszel és szarul érzi magát. Ne! Fogd be és kívánj minden jót.
jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%
Szóval azt fejtegetted egy várandós nőnek - és a férjének - hogy te azt várod, meg fog halni a még meg sem született gyermekük. Szerintem nagyon-nagyon nyugodt természetű családod van, tőlünk egy ilyen aljas beszólás után a kerítés felett repültél volna ki.
jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolában azt mondták.....ez aztán az érv kérdező.... Az iskolákban, ha eddig nem vetted volna észre, nincsen normális szexuális felvilágosítás, rosszabb esetben meg semmilyen sincs.... Könnyebb azt mondani, hogy ne menj abortuszra, mert utána nem szülhetsz, mint normálisan elmagyarázni a dolgokat....



Igen, simán ki tudja hordani a terhességet. A mai modern eszközök csak nagyon minimális sérülést okoznak a méh falán, így azért még mindig elég nagy az esély a beágyazódásra.... Ez meg ugye már megtörtént.... Az orvos által megerősített terhességeknek szerencsére nahyin kicsi százaléka ér véget vetéléssel...



A család meg érthető okokból nézett rád úgy, ahogy. Tanuld meg tartani a szádat, hiszen ott (gondolom én) senki sem kérdezte tőled, hogy szerinted megmarad-e a magzat, vagy sem.

jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
24%
Állítólag a teherbe esés nehezebb. De abba se szólunk bele.
jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbség nincsen egy missed ab. és egy abortusz között technikailag, csak a sok "magzatvédő" fanatikus szeret hülyeségekkel példálózni ;)
jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk én kibsztalak volna ezek után a házból és nem jönnél többet.


Tudatlan buta vagy, egy dolog, előfordul, de bnkó is.

jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
93%

"mert amikor én aztmondtam neki hogy szerintem nem, akkor rámnézett az egész család úgy mint egy gyújtogatóra."



Nem véletlenül. Ilyet nagyon nem illik mondani.... Akkor sem illene, ha igazad lenne...



A szándék az ilyenkor szerintem mindegy, mert akar bunkóságból, akár az aggodalom miatt mondtad, akkor is valószínűleg sikerült elérned, hogy a várandós hölgy rosszul érezze magát.

jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!