Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Barátnőm abortusz után a PAS...

Barátnőm abortusz után a PAS egyik áldozata lett! Mit tegyek, hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

Az abortusz közös döntés volt. Szeretnék segíteni neki, hogy minél hamarabb feltudja dolgozni hogy mit is tettünk.

A PAS- nak sok hatása van, mindenkire máshogy hat ki, de mit lehet tenni ilyenkor? Nem tudom tétlenül végignézni hogyan hidegül el tőlem!



2012. okt. 15. 20:34
1 2 3
 21/22 GabeReal the Great válasza:

Döntések, Döntések, Döntések... mondta egyszer valaki az alkonyat valamelyik epizódjában... Kérdező, én kérdeznék: hogy vagytok mostanság? Kinek lett igaza? Sikerült megtartanotok egymást?

Jómagam csak közvetetten voltam hasonló esemény közelében... De engem is megviselt... kívülállóként... hogy is mondták? Ultima Ratio... a racionalizmus ultimátuma! A valóság hadüzenete... Az érdekes az, hogy ebben a helyzetben bármelyik utat választod volna, a másik ismeretlen marad számodra... Nincs jó, és rossz döntés... Csak választott út, amit végig jársz...

Nos, az én helyzetem sem rózsás: a katalizátor szerepét töltöttem be... Vajon hogyan segíthetek én a lányon? Megtalálom a határt az idő és magányhagyás, és a "szerintem te leszarsz" meg a "megfolytasz az aggódásod" között? Mit tehetnék, ha én is sok vagyok neki néha?

Szóval Te, kedves kérdező, hogy állsz, így bő egy évvel a kérdésed után?

2013. dec. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó érdeklődő !


Köszönöm kérdésedet, kicsit későn válaszolok.


Ott tartok jelenleg 2015.novemberében , ahogyan fogalmaztál is ,két út van és ha rálépsz az egyikre -ismeretlen marad a másik. . .

,,A barátnőm nem birta tovább és elküldött mondván már nem tud úgy rám nézni mint ezek előtt és úgy érzi már nem szeret !!!,, Mondanom sem kell a szivem majd megszakadt , nem értettem miért , mi van és hogy jutottunk idáig . . . Teljesen kizárt az életéből annyira, hogy ignorálta bármely komunikációs kezdeményezésemet, mintha soha nem is ismert volna.

Azóta tudtommal kapcsolatban van és én is ,lassan 3 éve.

Körülbelül két hónapja futottam össze vele az utcán ,figyeltem ahogy pont közeledik felém vártam esetleg válthatnánk pár mondatot,de úgy ment el mellettem egy halk ,,szia - val,, hogy közben láttam a szemében fél és gyorsabra vette lépteit.

Azóta rá kellene ébrednem , hogy nincs esélyem visszaszerezni őt , ez most nagyon csúnya tőlem mert kapcsolatban vagyok , de nem tehetek róla nem tudom elfeledni ,lehet a másik út ismeretlensége miatt, ,,hogy mi lett volna ha . . .,, - irom ezt könnyes szemekkel !

2015. nov. 5. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!