Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Olyanokat kérdeznék akiknek...

Olyanokat kérdeznék akiknek volt abortuszuk:Megbántad? Miért döntöttél az abortusz mellett, és jó döntés volt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%
Neked 12 évesen már párod volt??? Úristen...
2013. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
És az abortusz meg megszilárdította a kapcsolatot? Ez valami új párkapcsolati válságterápiás módszer? Te jó ég!
2013. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
Nagy az Isten állatkertje... Jó kis mondás ez.
2013. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Miért lett volna 12 évesen párom? Írtam, hogy 17 évesen lettem terhes, akkor 1 éve voltunk együtt. Akárhogy számolok, az csak 16. És akkor nem tartottam még "csak" a barátom volt, viszont azon a szinten már egy ideje túlléptünk, sőt, ma már a férjem. Az abortusz óta telt el 5 év, lehet számolni, hogy akkor most hány éves vagyok. Matekzsenik. :)
2013. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Javítok: nem tartottam még páromnak, csak a barátom volt. Egy egy éves kapcsolatban, 17 évesen szerintem ez a normális, bár ma már a 14 évesek is úgy rakják fel a képüket Facebookra, hogy az a címe "Párommal <3".
2013. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
17 évesen volt egy abortuszom. Párom 24 éves volt. Semmink nem volt, maximum a nagyszülők nyakára szülhettünk volna, de ők sem támogattak minket. Úgy döntöttünk, hogy nem tartjuk meg. Fáj, de az volt a helyes döntés. Az óta van egy 2 éves kisfiúnk, akit mindennél jobban szeretünk. És igen, van olyan, hogy egy kapcsolatot megerősít az abortusz. Az akkori párom az óta már a férjem lett. Együtt csináltuk végig azt a nehéz időszakot, együtt álltuk a sarat, ahogy együtt is döntöttünk a dologról.
2013. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Igen, 12 évesen már volt barátom, sokkal fejlettebb voltam az átlagnál testileg és érzelmileg is, és két évig nem volt szex köztünk. 6 évig voltunk együtt. Nem érdekel ki mit gondol - nagy az Isten állatkertje. Senkinek nem fogok magyarázkodni. Nem a közös baba mérgezte volna meg a kapcsolatunkat, hanem a háttér. Az ő szülei nem álltak túl jól anyagilag (most sem, tudom, mert a mai napig tartjuk a kapcsolatot az egész családdal), én éppen 17 lettem volna mikor megszületik a baba, se érettségi, se szakma, se semmi. Úgy gondoltuk, nem "szülünk" gyereket a szüleink nyakára. Ezt tartottuk felelős döntésnek, akkor.
2013. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%
Ja most látom, hogy a 12 évesen párod volt komment nem is nekem szólt. Én a 9. választ írtam. Egyébként egy ilyen topicba nem értem, hogy miért jönnek abortusz ellenesek. Felidegesíteni magukat? Ez nekik jó? Mert mi ettől még megtettük, és megtennénk ma is, ha úgy alakulna. Erről senki semmivel nem tudja lebeszélni azt az embert, aki ezt látja jó döntésnek. Viszont egy abortusz ellenes ha abortuszról olvas begőzöl. Így nem értem a logikájukat, miért jó nekik idekattintani, csak azért, hogy feleslegesen szapulják az embereket.
2013. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
68%
Nekem 3 éve volt abortuszom. Egy éve voltunk együtt az akkori párommal és hát mit ne mondjak,tudtam,hogy nem lesz hosszúéletű a dolog. Másrészről a karrierem volt a fontos. Nem volt egy percre sem opció hogy megtartsam. Eszembe sem jutott. Azóta két diplomám van,nagyon jó állásom és csodás párom,de még mindig ráér a dolog.
2013. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%

Meg is bántam, meg nem. 16 éves voltam, közel 4 éve együtt az akkori párommal. A baba egy gyógyszermentes hónapban fogant, már akkor éreztem, hogy ebből baj lesz.


Őrá céloztam, 16-4=12...

egy matekzseni

2013. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!