Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van még valaki rajtam kívül...

Van még valaki rajtam kívül aki képtelen megnézni abortusz videókat?

Figyelt kérdés
Engem egyszerűen nem visz rá a lélek,és ez akkor is így volt mikor nem volt gyerekem! Rengetegszer belebotlottam már a "Néma sikolyba" és hasonló videókba,de kivagyok tőle mikor itt is ajánlgatják!:(

2013. jún. 17. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudnám megnézni. Mereven ellenzem az abortuszt és úgy érzem, sosem szabadulnék a látottak emlékétől.

Az ember vizuális lény: információi túlnyomó részét látás útján szerzi. Az abortusz folyamán egy védekezésre képtelen embrió életét oltják ki, ráadásul úgy, hogy a nő, aki a lábát szétteszi, az a benne fejlődő ember biológiai anyja. Én ennél barbárabb, hitványabb cselekedetet nem tudok elképzelni, így nekem éppen elég, ha csak elképzelem, milyen az eljárás maga. Általában elképzelni se akarom egyébként.

A horrorfilm azért teljesen más, mert ott a tudatalatti tisztában van vele, hogy amit lát, csupán fikció. Az abortusz meg valóság sajnos. Ép lelkű emberek az állatkínzást sem tudják/kívánják szemlélni, aki ebben örömét leli, az perverz. Hát még az abortuszt tudni.

DE! Én a magzatelhajtásra bejelentkező nőknek kötelezően levetíteném a saját műtétjük "kisfilmjét". Ma már ez ún. 4D-ben is lehetséges. Nem aggatnék semmi érzelmi pluszt a dologra, nem kommentálnám, nem gyilkosoznék. De igenis ragaszkodnék hozzá, hogy nézze meg. És érezze át: Ecce homo...

A modern képalkotó technikának köszönhetően az abortusz amerikai "atyja", Dr. Bernard Nathanson közel 5000 terhességmegszakítást végzett el sajátkezűleg, melyek közül egy alkalommal a saját(!) gyermeke életét vette el. Büszke volt, hogy ezt a rutinműtétet akár vakon is elvégzi. Egészen addig, míg egyszer be nem vezette a kamerát az éppen operált nő méhébe. Amit LÁTOTT, attól meghűlt az ereiben a vér...

Akinek kedve van megérteni őt, annak íme egy kis olvasnivaló:


[link]

2013. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

Én nem értem miért kellene bárkinek is ilyen videókat nézegetnie, szerintem beteg dolog. Ha valaki nem került még olyan helyzetbe hogy abortuszon gondolkozzon miért nézne ilyet?

Ha meg abortusz mellett dönt valaki, attól hogy ilyen videót néz, nem változnak meg a körülményei (amik miatt nem vállalhatja a babát)

2013. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Én sem néztem meg soha, és nem is tervezem, de nem is érdekel, nem vonz benne semmi, hogy megnézzem. Nem értem az ilyesmit minek kell nézegetni.
2013. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen én! Soha nem bírtam az ilyet.
2013. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok abortusz ellenző,elfogadom hogy vannak helyzetek amikor nincs más választás! Azt viszont ha valaki fogamzásgátlás helyett használja mélyen elítélem.

Mindegy nem is ez volt a kérdés. Van már gyerekem


Csupán felmerült bennem hogy lehet hogy egy abortusz videót nem tudok megnézni(és ahogy valaki írta is állat vagy akár gyerek kínzást sem)holott egy boncolást vagy horrort simán.

Persze az igaz hogy a horror nem igaz a boncolásnál halottak vannak,de egy abortusz vagy egy kínzásnál élő/érző lények,és ez nagy különbség!!!

2013. jún. 18. 13:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek.Én swe birom megnézni.De amit nem értek én,hogy a szülés videókat se birom megnézni,csak egyet egyet(pl ami a facén keringett h szép otthon szüléses) pedig két gyerrrekem is van..
2013. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Habár én pasiból vagyok, sohasem néznék meg ilyet. Azt sem értem, micsoda beteges elme kell ahhoz, hogy közkinccsé tegyék ezeket a videókat.
2013. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!