Ikreknél hogyan zajlik az abortusz? Egybe vagy külön kül9ön szedik ki belőlem? és duplán keel fizetnem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
15%
Miért szeretnél abortuszra menni?
2013. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
mert nem kellenek.
2013. jún. 16. 19:03
 3/63 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy gondolom, hogy mivel egy terhességet szakítanak meg, ezért nem kell duplán fizetni. Az mindegy, hogy hány baba van, hiszen ugyanúgy történik a tágítás, ugyanannyi altató kell, csak max. időben picit több. Nem hinném, hogy "darabáras" lenne az abortusz. Szülésnél sem kell dupla pénzt adni, ha az ember ikreket szül és minden más vizsgálat is ugyanannyiba kerül.

Sajnálom, hogy nem tudod megtartani őket, kívánom, hogy sikerüljön kiheverned lelkileg... :(

2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim válasza:
58%
Sosem értettem hogy lehet ilyet mondani h " nem kellenek"...a saját hibád miatt elvenni két pici babától az életet elég önző dolog..kivéve persze ha nyomós okod van rá.
2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
62%

Ó te szent sz.r. "mert nem kellenek"?

Hú, ha legalább azt érezném, hogy téged ez egy kicsit is bánt...

Szerintem nem kell duplán fizetned. A többi gondolom úgysem érdekel. Kiszedik őket és kész, mint az egyke magzatokat.

2013. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
változtatna valamin ha siránkoznák és sajnáltatnám magam?
2013. jún. 16. 19:32
 7/63 anonim ***** válasza:
80%
Az nem, de ha azt írnád, hogy "nem tarthatom meg", abból a többség azt gondolná, hogy talán sajnálod egy picit a történteket. Viszont a "nem kellenek"-ből valahogy az látszik, hogy félvállról veszed az egészet. Aztán hogy ez védekezési mechanizmus-e, azt én nem tudhatom.
2013. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell duplán fizetni egyszere veszik ki őket.
2013. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerre veszik ki és nem kell duplán fizetni. Viszont tanácsolom, hogy menj vissza ellenőrzésre, hogy biztosan kiszedték e mind a kettőt. Nem ijesztgetni akarlak, de nekem barátnőm elment abortuszra és "nem vették észre", hogy kettő van. Jár ellenőrzésre és mindent be tartott majd 5 hónaposan csak nem hagyta nyugodni, hogy nem szűnnek a tünetek, és akkor derült ki, hogy egyet bent felejtettek. Azóta megszületett (akkor már nem vették el hiába kérte) és egy halmozottan fogyatékos gyereket kell nevelni, pereskednek azóta is (5 éve) és nem jutottak még semmire, de ez a tényen nem változtat, hogy a gyerket örökre nevelnie kell.
2013. jún. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
és ő az abortusztól lett fogyatékos?
2013. jún. 16. 20:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!