Elvetessem a babámat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és teherbe estem,a szüleim aztmondták hogy ök felnevelik,de én inkább elvetetném.Majd ha felnövok még lesz gyerekem,és nem akarom elrontani a fiatalságom további szakaszait.(most nem kioktatást kérek hogy milyen szerencsétlen vagyok hogy ennyi idosen terhes hanem segitseget mert tudom hogy rossz tett volt)
2013. jún. 23. 20:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
48%
Tartsd meg. Én is ennyi idős voltam az elsőnél. ha gondolod írj, szívesen beszélgetek veled.
2013. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
54%
én elvetetném...
2013. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
51%

Nehogy megtartsd!Tönkre teszed vele az életed!

Biztos,jönnek majd itt a nagy abortuszellenesek,de akinek egy csöppnyi esze van,az nem vállal gyerek fejjel gyereket.

16 éves vagy,bőven lehet majd még gyermeked,aki családba születik,a férjedtől,akit vártok és szerettek majd,és megadsz neki mindent amit csak tudsz!!

2013. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
65%
Ez már sehogy sem lesz meg nem történt, így ebből a helyzetből kell kihozni a maximumot. Ha a szüleid segítenek az jó, ha pedig mégsem tudnátok felnevelni, akkor pedig megoldás lehet az, hogy valakik örökbefogadják.
2013. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
45%
Ne, ha ilyen szüleid vannak, ne tedd meg. Lehet, hogy egész életedben bánnád.
2013. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
58%
komolyan miért vannak ennyire tuskó emberek akik kiírják hogy nehogy meg tartsd tönkre teszed az életed.ez a tipikus önző szöveg.a kicsire ilyenkor senki nem gondol amikor ezt kiírjátok?ő egy picike ember és persze nem érzed még mozogni nincs még pocakod még csak a tudat van meg a fejedben hogy egy picike lény van a szíved alatt.nem tudom elképzelni hogy hogy lehet olyat írni hogy nehogy megtartsd.én mindenképpen megtartanám és ha a szüleid segítenek akkor meg pláne.te tudnál tanulni magántanulóként.hidd el nem lenne elrontva az életed.mindenképpen jó alaposan gondold végig mit teszel.az a picike lény a te gyermeked és lehet hogy nem tervezted hogy terhes leszel de ez így alakult.neki már dobog a szíve ugyan úgy ahogy neked és most tudom nem könnyítem meg a dolgod de tudnod kell hogy ha az abortusznál döntesz amikor kikaparják a picit és érzi a fájdalmat.olvass utána nézz videót és rájössz hogy ezt nem szabad megtenned.és most lehet lepontoztok az írásom miatt de ha ez kell hogy megmentsem egy pici gyerek életét akkor nem érdekel a pontozás
2013. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
26%
6-osnak igaza van! 1-es.
2013. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
41%

Drága 6-os!Szerintem te keress fel egy szakembert,mert akkora hülyeséget írtál!Nem kell itt ilyen baromságokkal riogatni.Ettől ő nem lesz gyilkos.Az abortusz nem gyilkosság,ha az lenne,akkor a törvény büntetné!!!

Menj inkább és nézd a tv-t.Szerencsétlen...

2013. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
44%

óóóóóóvszeeeeeeer

komolyan minden héten van két három tizenhat éves majom?

2013. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
49%
kedves 8as neked van gyereked?
2013. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!