Elvetessem a babámat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és teherbe estem,a szüleim aztmondták hogy ök felnevelik,de én inkább elvetetném.Majd ha felnövok még lesz gyerekem,és nem akarom elrontani a fiatalságom további szakaszait.(most nem kioktatást kérek hogy milyen szerencsétlen vagyok hogy ennyi idosen terhes hanem segitseget mert tudom hogy rossz tett volt)
2013. jún. 23. 20:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
35%
ja és ha te olvasgatnál az abortusz témában akkor azt is elolvasnád hogy igenis érzik a fájdalmat.én úgy gondolom hogy akinek dobog a szíve azt nem öljük meg.ha már te gyilkosságról beszélsz.mondjuk én nem írtam az előbb gyilkosságot de mindegy.
2013. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
30%
Ha 16 évesen terhes lettem volna, nem tartottam volna meg az biztos!
2013. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
39%
Én se tartottam volna meg 16 évesen,de én tettem is érte,h ne legyek terhes.
2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
24%

Igen,van gyermekem.És eü.-ben dolgozom,és pontosan tudom,hogy nem érez belőle az a magzat semmit.

Ez csak riogatás,semmi több!!

De,ha tizenévesen estem volna teherbe,biztos hogy nem tartottam volna meg.Az abortusz is egy olyan dolog,mint például a foghúzás...

2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
77%
Hogy a p*csába lehet az abortuszt a foghúzáshoz hasonlítani??? Komolyan micsoda szívtelen emberek vannak...
2013. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
77%
A fogad a saját tested része, a babád viszont nem. Ő egy másik ember, történetesen e te gyereked, aki rád van bízva.
2013. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
24%

#11, tényleg érdemes utána olvasni:

[link]

vagy

[link]

vagy

[link]


Annyira jó lenne, ha a t. magzatvédők végre abbafejeznék mások hazugságokon és féligazságokon alapuló lelkiismereti terrorizálását, és hagynéák, hogy az illető terhes nő - lehetőleg a párjával közösen - kellő mérlegelés után meghozza a saját döntését...

2013. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
65%

Attól még, hogy nem érzi az a baba - ha nem érzi - az abortuszba belehal. És nem lesz többé.

Ez nem féligazság, sem nem hazugság, hanem puszta tény. Nagyon fájdalmas tény.

2013. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
60%
egészségügyben dolgozol, és olyan, mint a foghúzás??? na ezért utál elég sok ember az eü-i intézmények közelébe is kerülni
2013. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
70%
miért ha 16 évesen lettél volna terhes az a gyerek mitől különbözött volna a gyerekedtől?mondjuk foghúzáshoz hasonlítani.....elég szívtelen ember lehetsz
2013. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!