Megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 eves kislanyom, o a szemunk fenye. Most pedig ugy nez ki, hogy ismet terhes vagyok. Ez meg nem biztos, de kesik a menstuaciom. A ferjem mar akkor ellenezte a masodik gyereket, mikor csak szoba hoztam. Most tudja, hogy kesik a bajom, de nem akar rola tudomast venni. mikor azt mondtam, mi lesz ha veletlenul teherbe esek, azt mondta, hogy el lesz vetetve. En meg azt nem szeretnem. Hogy tudnam meggyozni, hogy valtoztesson a hozzaallasat. Es persze mindennek az anyag helyezet az oka.
2013. júl. 4. 21:01
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
30%

#39, Az valójában fűszálat nem dönt meg, hogy te vagy épp én mit fogadunk el és mit nem, az egyetlen lényegi és hiteles dolog mindig az, hogy az ADOTT emberpár, az adott családban élő emberek mit fogadnak el, mit tudnak tolerálni, és mit nem. A Kérdezőnek nem velünk kell elszámolnia, az tök mindegy, hogy mi jónak vagy rossznak tartjuk-e egy döntését... hanem önmagával, a párjával, a meglévő gyerekével, és az adott esetben megszülető gyerekével. És slussz, csak és kizárólag ezeknek tartozik felelősséggel az általa meghozott döntésért, nem nekünk.


És hát valóban, jó lenne tudni, hogy hogyan alakul a Kérdezőéknél a helyzet, könnyebb segíteni, ha az ember folyamatosan tudja, hogy miben...

2013. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
ha már felmerül benned ez a kérdés hogy megtegyem vagy ne akkor nem is akarod elvetetni a babát
2013. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Béla7 válasza:

Onnantól kezdve, hogy megfogant, él. Innentől nem fair, ha megöleted. Sohasem támogattam az abortuszt, és ezután sem fogom... nem a Te tested.

Nos, megértem, ha nem tudjátok megtartani, de akkor adjátok örökbe, beszéljétek meg :) Adjatok Neki is egy esélyt az életre.

2013. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!