Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Gonosz vagyok amiért ilyemi...

Gonosz vagyok amiért ilyemi megfordul a fejemben?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves fiam és most vagyok 20 hetes kismama. Mégcsak 22 vagyok, vagyis eddig nem dolgoztam. Férjem dolgozik, most készülünk házat venni. Tudom gáz de eddig szüleimnél laktunk. Kerestünk mi eddig is házat de nem kaptunk hitelt, most úgy tűnik megtörik a jég. Ha mégse akkor marad az albérlet. Szóval nem bántam meg ezt a két csöpséget mert ők a mindenem és nem adnám semmi pénzért őket. De már nagyon vágyom rá hogy megszülessen a pocaklakó és betöltse az egy évet, hogy legalább négy órában dolgozhassak. Már vágyom rá hogy én is bele adjak a közösbe hogy emberek közé menjek, hogy hasznosnak érezzem magam és hogy pénzt keressek. Ezért bár mindig óvatosak vagyunk, de megfordult a fejembe hogyha véletlenül ne adj Isten becsúszna egy harmadik nem tartanám meg. Ezt férjemnek is mondtam ő nem mondott semmit rá. Úgy bánt hogy ilyesmi az eszembe jut, szőrnyű bűntudatom van mikor erre gondolok és nagyon önzőnek érzem magam. Abortuszra gondolok egy nem létező gyerekről miközben most is babát várok. Ugye nem kezdek megbolondulni és nem vagyok gonosz?
2013. júl. 9. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolkozni bármin lehet.
2013. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs benne semmi gonoszság.
2013. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Szép, hogy végre szeretnél már Te is beadni a közösbe, de nekem ne haragudj, az volt az első gondolatom, hogy jó dolgodban már nem tudsz magaddal mit kezdeni.
2013. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

olyan nincs hogy becsúszik. Tegyetek róla hogy ne csússzon be. Léteznek nagyon biztos védekezési technikák....

Érthető hogy dolgozni akarsz, lehet már a második sem kellett volna rögtön, mert igy alig várod hogy beadd a bölcsibe és ez igy nem az igazi szerintem. Korodból adódóan még lett volna időd a másodikra is a hamradikra is van. Dolgozz pár évet és utna még mindig szülhetsz pár év mulva.

2013. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3-as a számból vette ki a szót. nekem is az a véleményem, hogy túl sok szabad időd van a semmin agyalni. A nem kívánt terhesség ellen védekezni szokás, nem előre azon túráztatni magunkat, mi lesz, ha majd..?
2013. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
15%
A társadalomért akkor teszel a legtöbbet ha megszülöd a harmadikat is. Legyél magadra büszke hiszen ezzel alapozod meg a saját és az ország jövőjét is! Természetesen az se az ördögtől való ha karriert akarsz építeni, de én ezt csak abban az esetben javaslom, ha a férjed nem tud annyit keresni, amennyiből tisztességes megéltek.
2013. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, 3 pulya mellett, nulla óra dolgozói jogviszonnyal, jó esetben is 25 évesen nekiállni karriert ÉPÍTENI? ne haragudj, de ezen hangosan felröhögtem itt este 11-kor :D
2013. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Ja azt még hozzáteszem, hogy nyilvánvalóan felsőfokú végzettség nélkül, és főleg ebben az országban...
2013. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Azt hittem, hogy csak a sze.x rovat meg az ezotéria ahol olyan válaszokat olvashatok, hogy az arcom karmolászom kínomban, de úgy látszik itt is akadnak gyöngyszemek...

A 6. válaszra gondolok...

2013. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Aham. A 6-os én is röhögök. A nagy szavakon. Hogy a társadalomért szülünk. Mert azzal teszünk a legtöbbet! Na persze. Anyuka azzal teszi a legtöbbet, ha szül 3-at, aki mellől más soha az életben nem tud dolgozni menni. Anyuka nem tesz semmit a közösbe, apuka közben megszakad,mert egyedül dolgozik a családra, anyukának nem lesz nyugdíja, majd a gyerekeknek kell eltartania a vénségére.


Ezzzzazz, szüljünk a társadalomnak!! Hiszen a gyerek a legnagyobb érték és mi nagybetűs ANYÁK ezzel teszünk a legtöbbet:DDD

2013. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!