Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ekkora szociális problém...

Miért ekkora szociális probléma az abortusz kezelése?

Figyelt kérdés

Úgy értem,miért ellenzik ennyien?

Nem az ő vaginájuk.Nem az ő méhük.Ergó nem ők döntenek arról hogy mit csinálnak mások az életükkel.Ilyen egyszerű.

Mindenkinek van EGY vaginája.Ha több van,forduljanak orvoshoz vagy ördögűzőhöz.De a többségnek egy van,a sajátja,és a saját vagináját saját magának kell rendben tartania,és az az ő saját dolga hogy tele akarja pakolni a méhét és az életét egy-két gyerekkel vagy nem.


Ha annyira az "életet védik" akkor miért nem gondolnak a nő életére?Az is ugyan olyan fontos.Miért nem segítenek a szegényeknek?Miért nem törődnek a sebesültekkel,a hajléktalanokkal,az idősekkel,a betegekkel,akiknek az életüket tönkreteszi a folyamatos diszkrimináció,akiket bántanak az iskolában,akiket vernek otthon,akik nem mernek kimenni az utcára mert rettegnek hogy valaki az első sarkon torkon ragadja őket,akik nem tudnak egy férfi szemébe nézni többet,akiket lenéznek és leköpnek az utcán csak azért mert más a szülőhazája vagy a rassza,na,velük miért nem törődnek?

Az élet úgy tűnik csak addig fontos nekik ameddig még nem született meg.Utána már lesz-rják.


2013. aug. 23. 21:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert ha már elkezd fejlődni a magzat, az már élő entitásnak számít. Nincs más magyarázat rá. Gyakorlatilag az abortusz egy legális gyilkosság. Függetlenül attól, hogy a megszületése kinek mekkora problémát okoz.
2013. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
64%
teljes mértékben támogatom az abortusz- t humánusabb mintha én rugdosnám ki ha nem kell 1 félresikerült nem betervezett teher amit nem bírna el az életem.
2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
32%
így van ha már magzat akkor már gyilkosság.van aki abortusz után esik olyan depibe,hogy csak na. Egy szó mint száz,helyesen ellenzik.
2013. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
76%
Személy szerint nem ellenzem. Mindenkivel történhet olyan, hogy véletlenül teherbe esik, kiszakad a gumi, akármi, és nem akar gyereket, vagy túl fiatal, esetleg már ott van neki 2 gyerek, és nem tudna bevállalni egy harmadikat. Könyörgöm az csak egy magzat, a nagy abortusz ellenesek meg jönnek itt az élettel, meg a porszívós videóikkal riogatják a népet.
2013. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
szerintem ha egy nő "véletlenül" teherbe esik akkor levizsgázott és életképtelennek minősült agyilag és a babát abortusszal meg kell menteni mintsem hogy ilyen idióta nő nevelje föl
2013. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
13%

# 5:

Léteznek nevelőotthonok is, ahol szintén meg lehet ezt valósítani, ugye azt tudod?

2013. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Nem csak a nő hibája lehet, hogy teherbe esik, kedves férfiakra nem gondoltál? Két emberen múlik minden, ahhoz hogy teherbe essen kell egy másik ember is.
2013. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Én sem ellenzem, azt meg nagyon érdekesnek tartom, hogy rábeszélik a túl fiatal, tapasztalatlan lányokat, hogy legtöbbször biztos anyagi háttér nélkül, sokszor a semmire, a nincsre szüljenek gyereket, mert hogy a szeretet a legfontosabb, (de hát az is hogyan legyen, mikor eleve nem akarták), éljenek ahogy tudnak, majd lesz valahogy, aztán ők csodálkoznak a legjobban, hogy mennyi hátrányos helyzetű, rossz sorsú gyerek van a világban.
2013. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Bizonyos élethelyzetekben elkerülhetetlennek tartom az abortuszt de ahogy írtad miért nem törődik az adott nő az adott vaginájával és méhével annyira hogy nem pakoltat bele semmit amiből élet lehet amit aztán kénye kedvére kikapartat?Én csak akkor estem teherbe amikor akartam,van aki sajnos akkor sem,el tudom képzelni mennyire bántja utóbbiakat hogy van aki ezt felelőtlenül eldobja...de tény hogy senkinek nincs joga más ember testével,életével rendelkezni.
2013. aug. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező!


Hogy mindenkinek lenne egy Vaginája, azt erősen kétlem. Mondjuk a társadalom kb. fele, a hímneműek, nem rendelkeznek ezzel a szervvel...

Hogy a saját életével ki mit tesz, az nem társadalmat megosztó, súlyos etikai probléma. De hogy mit tesz egy "szülőpár" a biológiai anya méhében fejlődő új élettel, az már morális kérdéseket vet fel. Gondolom, az világos, hogy a magzat teste nem azonos az anya testével. Ugye?

És meg kell kérdeznem: te nem édesanyád méhében fejlődtél véletlenül? És nem a vagináján át láttad meg a napvilágot? Az értelmezésedben a császármetszés korrektebb születési mód talán?

És hát persze gratulálok a feminista, a magzatvédőket rasszista, kirekesztő, nyomor- és elesettgyűlölő, náci embereknek beállító, kohézió nélküli szöveghez, amit fent olvashattam.

Egy kijelentésedért viszont hálás vagyok: "Miért nem törődnek..., akiknek az életét tönkreteszi a folyamatos diszkrimináció". Jelentem, éppen velük törődünk: az ártatlan magzatokkal. Pontosan úgy, ahogyan számon kéred.

2013. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!