Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan lehet párként támogatni...

Hogyan lehet párként támogatni egy véletlen teherbeeső lányt a baba megtartásának eldöntése kérdésben?

Figyelt kérdés
Nem akart gyerek, de teherbe esett. Ezen kár lovagolni, hogyan már megtörtént. Huszonévesek vagyunk, én nem akarom még most ezt a gyereket, de kényszeríteni nem fogom semmire, mert félek, hogy később gond lenne belőle. Nem így terveztem az életemet, de ha megtartjuk, akkor természetesen mellettük leszek, a babát meg ha már megvan szeretni fogom. Ezt így megmondtam neki, persze kicsit kedvesebben. Erre az volt a reakció, hogy én az ő nyakába akarom varrni a döntést. Lehet tényleg nem voltam nagy segítség, de ennél többet nem tudok tenni hiába szeretnék neki segíteni. Én még nem akarok gyereket, de természetesen vállalom ha megszületik. Őt sem fogom hibáztatni hogy a baba mellett döntött. Végül ő dönt, szóval nem értem mit tehetnék még.
2013. szept. 4. 11:44
1 2
 11/12 Laylah ***** válasza:
Mondd meg a véleményed, úgy a tiszta.
2013. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ember tragédiája:

Ha határozottan állást foglalsz, egy hímsoviniszta vadbarom vagy.

Ha nem, pasikra jellemző módon áthárítod a döntés felelősségét.

2013. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!