Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos abortuszra kell mennem....

Sajnos abortuszra kell mennem. A Sote 1-re szeretnék menni. De ott hova kell mennem? A várandós ambulanciára, vagy a nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell ezt csinálni és mások pénzügyeibe és életébe turkálni? A kedves kérdező feltett egy kérdést...arra válaszoljatok, ne rábeszélni olyanra amit nem szeretne, pláne úgy, hogy nem is ismeritek! Mindenhol csak "nem tudod megtartani mégis...szülők...örökbeadás..stb..." gondoljátok neki ez nem jut eszébe? Jajj dehogynem! Igen..le lehet pontozni, tapasztalatból írom!
2013. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
22%
Ejjha utolsó! Itt egy kisbaba életéről van szó, és akinek van egy kis szíve, az persze megpróbál ötleteket adni a kérdezőnek, hátha megmenthet egy kis életet az ötletével.
2013. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
22%
Aki megmentheti az maga az anyja!
2013. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
15%
Igen, és talán kap olyan ötletet ami után meggondolja magát...
2013. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 11-es, én nem kutakodtam a pénzében. És nem mondtam neki se azt, hogy abortáltasson, se azt, hogy szüljön. Olvasd vissza nyugodtan. Lehet, hogy vannak lehetőségek, amikről nem is tud. Írta is, hogy nem járt még a helyhatóságnál. Miért baj, ha azt ajánlom neki, hogy keresse fel őket? Miért bánt ez téged?

Elhiszem, hogy tapasztalatból beszélsz, de az ő gyereke egyelőre még él. És azt mondta, hogy töri a fejét, hogyan tudná felnevelni a gyermekét. Érted? Töri a fejét... Engedd meg, hogy visszakérdezzek: ti miért törődtök bele ilyen könnyen abba, hogy egy másik nő is elveteti a gyerekét? Attól senki abortuszba belehalt magzata nem támad fel, hogy a másét nem félti ugyanettől! Miért az a bűn, ha valaki halkan súg olyat, ami esetleg megoldás lehet, és miért az az erény, ha valaki önként ad receptet arra, hol, mikor, miért történjen egy újabb abortusz?!?!

2013. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
33%
Hogyne..mert úgy gondolod nem fordul meg minden lehetőség a fejében..de igen, már aki "olyan" annak igen, aki meg nem "olyan"..annak kár is ajánlani bármit is mert vagy le..c.arja magasról Titeket is meg a gyereket is, vagy mivel nem ismeritek a körülményeket rábeszélitek aztán szegény gyerkőc issza meg a levét! Erről ez a véleményem.
2013. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
36%

Látom, nem értettél meg. Ő maga írta, hogy keresi a lehetőségét, miként nevelhetné fel.

Te egyébként ismered a hátterét? Az indíttatását? Ebből a pár sorból minden információd adott?

Ezerszer inkább kampányolok egy baba élete, mint a halála mellett. Ráadásul nem is kampányoltam.

2013. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
39%
Tudod a hatóságokat nem igazán érdekli hány gyereket nevelsz. Ha nem tudod felnevelni nem kellett volna világra hozni, ez a véleményük! Amit meg adnak, abból nem lehet gyereket nevelni.De könyörgöm miért is kell szülni ha csak a támogatásokat akarom felvenni és az államra támaszkodni? Annak sincs semmi értelme nem is éri meg!
2013. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
53%
Itt csak egy rövid átmeneti időről lenne szó, amíg nem tud dolgozni az anyuka. A nevelési támogatás pedig bizonyos jövedelemhatár alatt megállapítható. Mindenki támaszkodik az államra, aki gyereket nevel: mindenki kap vagy gyest, vagy gyedet és családi pótlékot, valamint adókedvezményt is. A szegény is, meg a gazdag is. Nem értem, miért baj ez. Írta, hogy van munkahelye, tehát dolgozott és fog is dolgozni. Most nehéz neki, de ember nincs, aki a jövőbe látna, és biztosra megmondaná, hogy ez mindig így is marad.
2013. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Nem baj... csak írtad menni kell az önkormányzathoz, én erre gondoltam, és kérdem én, minek? Erre írtam amit írtam. Tényleg nem látja a jövőt senki, igen fordulhat jobbra is...de rosszabbra is! Ahogy a helyzetet meg nézzük, jobbra nem nagyon számíthatunk sajnos! 4 gyermeket nevelek, tudom miről beszélek!
2013. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!