Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Sajnos abortuszra kell mennem....

Sajnos abortuszra kell mennem. A Sote 1-re szeretnék menni. De ott hova kell mennem? A várandós ambulanciára, vagy a nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 11:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
26%
56 %-kossal teljesen egyet értek! Csak segíteni próbál, és nem ítélkezik, no meg nem is turkált a kérdező pénztárcájában! Miért baj az, ha próbál segíteni és esetleg egy olyan lehetőséget, tippet ad a kérdezőnek, hogy esetleg megmaradhasson az a gyerkőc? Érezni a kérdező szavaiból is, hogy legszívesebben megtartaná, ha....
2013. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
60%
Igen rosszabbra is fordulhat, de ez nem csak a kérdező családjára igaz! Bárki élete fordulhat rossz irányba, nem tudhatod mi lesz holnap!
2013. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
7%
Ha...ott az a ha..és az a ha a nagy szó a PÉNZ! Amiből élünk, és amiből gyermeket kell nevelni! Pénz? Az a legkevesebb.. De nem fogom még egyszer leírni, hogy aki ilyenre készül az már minden lehetőséget úgyis átgondol a fejében.
2013. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
65%
Amiről TUD! Azt tudja átgondolni...
2013. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
60%
és hátha tud valaki olyat is mondani amiről esetleg NEM TUD! Persze akkor jönnek az olyanok mint Te is, hogy ne turkáljon a tippadó más pénztárcájában...
2013. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
27%
Hidd el én ezekről mindről tudok..írtam vannak gyermekeim! De én itt befejeztem. Kedves kérdező! Kitartás Neked!
2013. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
43%
Te lehet hogy igen... de nem te mész ab-ra hanem a kérdező. Miért ne segíthetnének mások? Hátha van más megoldás is? Miért fáj ez egyeseknek?
2013. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
58%
Az a nagy baj, hogy aki belecsöppen egy ilyen helyzetbe, az pánikba esik, és nem tud hideg fejjel, józanul mérlegelni. Amit szándékozik tenni, az "hibaelhárítás", az "szervizüzem", és nem megoldáskeresés okvetlenül. Aztán, ahogy az első sokkból magához tér, nyilván tesz kísérleteket, de bizony van olyan, hogy nem kerül minden lehetőség a látóterébe. Ilyenkor lehet plusz információkkal segíteni - nem elvitatva a jogát az esetleges abortuszhoz sem. Mindenki tudja, hogy ma, Magyarországon miként szól az ezzel kapcsolatos törvényi szabályozás, amit még tenni lehet, hogy az abortusz-kampánnyal szemben, higgadtan és kimérten, tárgyilagosan elmondjuk, nem csak a gyermekvállalásnak, hanem az abortusznak is vannak ilyen-olyan következményei, terhei. A kérdező meg ezeket mérlegelve dönt, ahogy dönt.
2013. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket. Minden lehetőséget átgondolunk. Meg volt már a hirtelen első sokk, lenyugodtunk. Viszont Én is hirtelen estem pánikba. Holnap irány az orvos. Aztán a többit majd meglátjuk...
2013. nov. 5. 10:41
 30/41 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Kérdező!


Drukkolok Nektek, hogy jól döntsetek és boldogan éljetek!

2013. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!