Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisak azok a lányok,...

Normálisak azok a lányok, akik fiatal akarnak szülni meg fiatalon kisbabát?

Figyelt kérdés
Egyik 18 éves, 3 hónapos terhes, a másik 16 éves ő meg vallása miatt akar sok gyereket,meg 12 évesen korainak tartotta akkor azért nem akart.

2013. okt. 26. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem szabad általánosítani, de az ilyen főleg a nagyon tini mamák még csak azt látják milyen cuki egy gyerek de reálisan a szülői feladatott nem.
2013. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Hát igen, az ilyeneken én is felhúzom a szemöldököm:) Mostanában sok ilyen van itt a gyik-on, szerintem is.

Egyébként én sem tartom jó döntésnek, persze általában azt írják, hogy régóta akarnak gyerekeket, meg gyilkosság lenne ha elvetetnék meg érettek meg van háttér, no de könyörgöm 16-18-20 évesen milyen saját háttér van amikor iskolát sem fejezik be?

Igen nekem is úgy tűnik, mintha ez a korosztály egymás biztatná, hogy idézem "csináljuk gyereket".

Nekem két gyerekem van, de anyagilag is és minden szempontból igen megterhelő, télen pl volt két olyan hónapunk amikor a két gyerek egészségügyi ellátása, (orvos, gyógyszer, vitamin stb) 40-50 ezer volt -tápszer és pelus stb nélkül-, a többit meg sem említem.

2013. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A 18 éves boldog a babával,és a baba apukájával ő terhes már., a 16 éves meg csak szeretne babát sok okbol.
2013. okt. 26. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát én egy lányt ismerek a baráti körből

Augusztusban lett 18.. még a gimit sem fejezte be

Nemvolt munkaviszonya,nem dolgozott soha

Ő Csak a világ szebbik felét ismeri mert az apja gazdag..

Na de ha az én lányom jönne haza és közölné velem hogy terhes tuti hogy leülök vele és a kész tényeket elmondom neki

21 Éves lesz mikor a gyerek 3.. nemlesz befejezve a gimije,nekiállhat szakmát tanulni,aztán dolgozni

ÉN 22 évesen lettem anya.De megvolt az érettségim.elvégeztem mint cukrász,itthon dolgozok az 1 éves fiam mellett. Jó bevételi forrás pluszban

De ő majd apucinak mondhatja hogy pelus kelk,ez meg az.

2013. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én 20 évesen szültem az elsőt,érettségiztem és dolgoztam. Persze cukik a babák,de ahhoz képest,hogy mennyire gyerek voltam agyi szinten,szépen helyt álltam!!

Egyik volt osztálytársam 18 évesen szülte a lányát,semmilyen segítsége nem volt,az apuka dolgozott,nem éltek fényesen,a csajszi pedig később érettségizett le,majd tanult tovább,dolgozott.


A nagyon fiatalokat magam is rossz szemmel nézném,csak hogy ránézésre nem tudni ki mennyi idős is valójában!! A 19. évem utolsó hónapjában jártam,amikor a terhesség miatt elmentem a nőgyógyászhoz,aki leordította a fejem,hogy minek ilyen fiatalon gyerek- mint kiderült,16-nak nézett.

Sógornőm 18-19 éves-nem is tudom pontosan,alig fejezte be a középiskolát,a nyáron bejelentette,hogy két szív dobog benne... fiatal,nem is egyedül él a Párjával,de ha Nekik így jó,nekem nincs jogom ítélkezni!!! ahogy itt senkinek!


Soha senki sem normális! aki gyereket akar,az azért,aki nem akar,az azért,aki fiatalon akar,azért,aki 30 felett,meg azért! aki kibeszéli őket azért,aki védi őket azért,és aki nem áll senki mellé pedig azért....

2013. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsonak itt senkinek semmi nem tetszik !
2013. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
nem unod még kutyáska?
2013. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Nincs azzal semmi baj ha valaki fiatalon szül.. Sőt.. Miért 40 évesen jobb? Egy frászt.. Azok akik 40 évesen szülnek vagy azért van mert még késöbb találták meg az igazit ( amiről persze nem tehetnek ), vagy azért mert fontosabb volt a karrier mint az anyaság ( sose fogom megérteni ) vagy az anyagi problémák miatt várnak ( nem értenék azzal sem egyet mert egyszer lent egyszer fent és ez mindig így lesz ).. Mindegy szerintem jobb fiatalon anyukának lenni. A férfi meg dolgozzon az a dolga.
2013. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáfűznek hogy mikor fiatal anyukát írok akkor 20 évesre célzok nem 16.. Utolsó voltam
2013. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint minden olyan gyereknek korainak tartom aki nem tett le minimum egy érettségit vagy szakmát, ha a terhesség után van egy szakmád amiben kényelmesen el tudsz helyezkedni akkor oké, de nekem pl a középiskolai évfolyamomból 3 olyan lányt is ismerek akik az érettségi előtt szültek, most nagyon szenvednek, mert vagy elhagyta a gyerek apja vagy nem tudják magukat egy fizetésből eltartani stb. Én 22 évesen várom most az első babámat (bár én kiskoromban kijelentettem, hogy 23 és 26 között akarok szülni 😃)
2016. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!