Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kb.3 hetes terhes vagyok, de...

Kb.3 hetes terhes vagyok, de nem szeretném megtartani a babát, mert a jelenlegi helyzetem közel sem gyerek centrikus. Mit várhatok, ha abortusz mellett döntök? Mennyi időt vesz igénybe? Mi az eljárás? Mellékhatások? Következmények?

Figyelt kérdés
Most nem kritikára és alázásra, hanem segítségre van szükségem!!
2014. jan. 8. 10:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
38%

Nem az a baj, hogy nem tudja....


Hanem az, hogy miután többen válaszolnak neki elmondva, hogy miért nem lehet 3 hetes terhes, még okoskodik, hogy dehát ő akkor is 3 hetes...


A másik, meg amit írt valaki, hogy utánanézek...


Nekem sem volt még abortuszom, remélem soha nem is lesz, de elképzelhetetlennek tartom, hogy a tágítás ne járjon fájdalommal...

2014. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
58%
Ne szidjátok mikor nektek sincs tapasztalatotok az abortusznál de mégis okoskodtok. Édes mindegy , hogy hány éves a lány. Itt próbált tájékozódni!!!! És én pl nem tanultam biológiából, hogy mikortól számoljuk a terhességi heteket. Az első gyermekemnél a doki mondta. A kérdés pedig nem a hetek kiszámolásáról szólt. Gondolom egyébként itt mindenki szent aki ezen az oldalon van! Sőt sem családban sehol nem fordult elő az abortusz igaz??? Miért élvezi egy-két személy ha rögtön tudatlanul leszúrhatja a kérdezőt?
2014. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
48%

nekem pl véletlenül sem az abortusszal van bajom, bár nem tartom megfelelő módszernek a nem kívánt terhesség ellen, de nem ellenzem, aki mellette dönt, biztosan meggondolja és nincs más lehetősége.


Nekem azzal van bajom, ha tudatlan nők felelősségtudat nélkül nemi életet élnek, fogalmuk sincs arról, hogy kellene információt szerezniük (nem, nem a gyakorin). Ráadásul infót szerezni nem akkor kéne, amikor baj van...

2014. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
85%
Ebben sajnos igazad van. Arra gondoltam, hogy ilyenkor már kár pálcát törni felette , de elszomorító, hogy sajnos egyre több fiatal jár így. Ami még rosszabb, hogy talán a beavatkozásnak tényleg lesz negatív következménye és nem számolnak vele. Majd később mikor már komolyabbak és akadályba ütköznek mikor szeretnének babát. A lányom 11 éves és hallom, hogy miket csinálnak már a barátnői....próbálok sokat beszélgetni vele ezekről a dolgokról. Viszont nem tudjuk azt sem, hogy a kérdező hány éves. Nem mindig csak a felelőtlen viselkedés következménye a nemkívánt terhesség.
2014. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
85%
Az abortuszos tágítás nem ugyanaz, mint amikor szüléskor tágul a méhszáj.
2014. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
5%
na, megint van egy 3 hetes terhes, ab-s kérdés... ma ennek a napja van???
2014. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:
79%

Szia! Ne foglalkozz az itt lévő emberkék többségével. Egyébként én sem értem, hogy mielőtt szexelni kezdtél mért nem kerestél rá a neten, hogy hány hetes terhességnek számít ha megesel :) Jó lenne ha megírnád, hogy hány éves vagy mert akkor legalább új lendülettel tudnának okítani !!! Tudod buta vagy, hogy itt tetted fel a kérdéseidet, hogy kicsit utánanézz a dolgoknak mert itt tisztelet a kivételnek, kiégett, kárörvendő emberek gyorsan rákapnak a témára. Itt kiélhetik magukat . Egyébként egy-két emberkét azért megkérdeznék akik ki tudják számolni a terhességi heteket, hogy mégis szerintetek mekkorára kell tágítani egy méhszájat ahhoz, hogy eltávolítsanak egy végső esetben 12 hetes magzatot???????????? Ennek nem néztetek utána? Ja mert nem érdekel benneteket az abortusz? Hát lehet, hogy őt meg a terhesség nem érdekelte. Ahelyett, hogy szánalmas természeteteket itt élitek ki inkább segítenétek vagy ha annyira berzenkedtek a témától akkor lépjetek tovább! Megkérdezném, hogy a válaszaitokkal szerintetek mennyivel jutott előrébb a kérdező? Akkor azt kellett volna kérdeznie, hogy mi a véleményetek, hogy nem tudom kiszámolni a terhességi heteket????

A lényeg, hogy menj el dokihoz aki igazolni fogja vizsgálattal, hogy valóban terhes vagy-e. Sok teszt tévedhet. Utána ha elmondod neki a problémát tovább küld. Következmények minden beavatkozásnál lehetségesek, de szinte minimális. A méhszáj tágítása pedig nem fájdalmas.

2014. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
18%
szia. hat nekem volt egy ilyen fajta mutetem de nem abirtusz habnem missed ab volt :( elmesz orvoshoz o megkerdezi h szeretne e a babat es te mondod neki h nem es elmondja h mi a teendo. amugy penzbe kerul.... Azt nem tudom mennyi hal istennek. na ha kaptal beutalot meg minden akkor felteszik a laminariat( ez a tagito) igen ez faj de nem veszes. masnap megmutenek. elaltatnak ugy h nem fogid erezni csak utana. ... tudod en akartam azt a babat pedig fiatal vagyok feladtam bolma erte mindent es amikor ott melettem az anyukak a babajukkal voltak nagyon sirtam h en elvesztettem ot. azota szuletett egy kislanyom aki mar 8 honapos es jon a kisteso. eskuszom nem ertem az olyan noket akik elvetetik a babajukat. miert nem tudnak vedekezni?????? ja amugy ha elveteted megvan ra az esely h nem lehet tobbe babad.ismerek olyat es azota se esett tejerbe pedig az abortusxa 20evvel ezelott volt... gondold meg!!!
2014. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
bocsi a hibakert csak telorol vagyok
2014. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!