Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kb.3 hetes terhes vagyok, de...

Kb.3 hetes terhes vagyok, de nem szeretném megtartani a babát, mert a jelenlegi helyzetem közel sem gyerek centrikus. Mit várhatok, ha abortusz mellett döntök? Mennyi időt vesz igénybe? Mi az eljárás? Mellékhatások? Következmények?

Figyelt kérdés
Most nem kritikára és alázásra, hanem segítségre van szükségem!!
2014. jan. 8. 10:34
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Ezzel nem voltam tisztában, ahogy sok más dologgal sem :-S
2014. jan. 8. 10:54
 12/40 anonim ***** válasza:
19%
huhhh...na szaladj gyorsan elvetetni, mert alapvető biológiai hiányosságaid vannak!
2014. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
34%
akkor talán még szexelni se kellett volna :(
2014. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
18%
Őszntén, ilyen tudással hány éves vagy? 13? ez általános iskolás biológia.
2014. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
88%
Vmiért van egy olyan érzésem, h egy kamaszlánnyal van dolgunk. Ballagj el a legközelebbi SZTK-ba és ott mondd el az orvosnak a problémádat. Segíteni fog.
2014. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagy tisztában alapvető dolgokkal. Ha nem tudod,hogy pontosan honnan számolják a terhességet (nem feltétlenül kell tudnod) akkor ne írj butaságokat... Viszont ha ennyire tudatlan vagy gondolom mással sem vagy tisztában ,és még nem vagy érett a szexhez sem, ahhoz nem csak testileg kell megérni. Menj el orvoshoz, ő ugyis mondja,majd,hogy hova fordulj,mi a teendőd!

hány éves vagy?

2014. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező: legkésőbb a 10., de inkább a 9. hétre el kell döntened, hogy biztosan abortuszt szeretnél-e, mert 2 hét mire kapsz időpontot.


[link]


Itt pontosan leírják a menetét a dolgoknak.


A műtét előtti napon befektetnek, lamináriát (tágítót) helyeznek fel, majd másnap megműtenek felszíni altatásban, 15 perc. Pár óra múlva hazamehetsz, ha minden oké. Fizikailag nem fáj, utána vérzel kicsit. Mint minden műtétnek, ennek is van kockázata, de szerencsére ma már nagyon kevés rá az esély.

2014. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
29%
én meg azt hiszem, hogy mielőtt valaki nekiáll az abortuszon agyalni, az a minimum, hogy utánanéz annak, amit a terhességről tudni kéne...
2014. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
17%
fizikailag nem fáj? Sose voltam ab-n, de a méhszájam már tágult...
2014. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
66%
Persze, hogy nem tudja a terhességi hetek számítását az, aki nem tervez babát, DE 1 hetes késésnél, pozitív tesztnél, védekezés nélküli szexnél, már rég végig kellett volna bújnia az interneten a terhességgel kapcsolatos dolgokat, függetlenül attól, hogy abortuszra akar menni vagy nem, mindent megtalálna 30 perc alatt és nem itt zsibbasztana mindenkit a 3 hetével...hozzáteszem a védekezésről is tájékozódni illik ha szexel és nem akar gyereket.
2014. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!