Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszosokat nem zavarja,...

Az abortuszosokat nem zavarja, hogy saját testükben hal meg a gyerekük?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 09:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
24%

De bunkók egyesek..


Szerintem csak nem gondolnak igazán bele a dologba, mert ha ezt tennék..hát nem kicsit bántaná őket, hogy mit tesznek.

2014. febr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 Tom Benko ***** válasza:
69%
Nem. A saját testük, azt tesznek vele, amit akarnak. Amúgy a magzat nem nagyon tekinthető élőbbnek, mint mondjuk a májad.
2014. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Miért nem??
2014. febr. 5. 08:16
 14/62 anonim ***** válasza:
26%
A válaszadók többsége számára ajánlom a NÉMA SIKOLY című film megnézését. Szerintem ezt a filmet minden nő, vagy egyáltalán szexuális életet élő embernek érdemes volna legalább egyszer megnézni, hogy tisztában legyen vele, mi is az, amiről dönt, amikor egy magzat abortálásáról, vagy azzal szemben -az élet mellett- dönt!
2014. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
78%

Dove

A Nema Sikoly se mindenkit hat meg.En megneztem, bar soha nem volt abortuszom,de nem is lesz.Nem a film miatt nem lesz, hanem mert ütközik az elveimmel. Viszont aki abortuszra megy, joga van hozza.Az ö teste. Senkit sem itelek el miatta.

2014. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
29%

Ja es kedves kerdezö! Olvasgass egy kicsit, mennyire sokakat nem hat meg az, hogy kinyirja a sajat gyereket:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2014. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 15-ös válaszoló! Az egy tény, hogy joga van hozzá. De ez semmi többet nem jelent, mint hogy ma Magyarországon törvényesen megteheti ezt a lépést egy Anya. De attól még ugyanúgy gyilkosság marad a gyilkosság, hogy a jog asszisztál hozzá. Gondolom nem kell részletezni hogy pl a III. Birodalomban hatályos jogrendszer, vagy akár a Sztálini SzU mi mindent tartott elfogadhatónak ugye jogi értelemben, s ezeket ma minek hívjuk. S szerintem a mai "tökéletes" demokráciánkra sem éppen lehetünk éppen büszkék, még mielőtt valaki felháborodna az összehasonlításon. Az efféle törvényeket, -ami pl. ma Mo-n megengedi az abortuszt- populista, pénz, -és szavazathajhász, és legfőképp gyáva (ami a populistából adódik) politikusok hozzák meg és fogadják el.
2014. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
84%

Dove veled csak az a baj, hogy azt se tudod mi van a néma sikolyban. Sokkal idősebb a magzat, mint amit engedélyeznek és nem is ilyen módszerrel csinálják. Ez csak arra jó, hogy még a szextől is elvegye mindenki kedvét.


Egyébként kellene csinálni egy másik filmet a nyomorban élő gyerekekről, az árvákról, a súlyosan fogyatékos gyerekekről. Itt mindenkit csak addig érdekel egy embrió, míg valaki más méhében van, azután már le van szarva, hogy milyen nyomorult élete lesz.

2014. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
88%
A nema sikolynak koze nincs a valosaghoz. Csak arra jo hogy meg jobban bantsak azokat akik abortuszra kenyszerulnek.
2014. febr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
24%
A néma sikolyban egy pár évtizedes szakmai múlttal rendelkező szülész-nőgyógyász működik közre, és mutatja be, hogy mi is történik egy abortusznál. (persze ennél kicsit több is az a film, azt gondolom). Na most az van, hogy én nem vagyok nőgyógyász, csak elfogadom pl annak az illető orvosnak a véleményét, s annak a valóságosságát, amellyel ezt alátámasztotta, s ami szerintem elég megdöbbentő. Ennyi. Na most nyilván az bizonyára baj, hogy én egyedül vagyok laikus (ja meg még a filmben szereplő orvos is bizonyára), s az abortusz mellett érvelők pedig mind értenek a focihoz, ahogy ez kis hazánkban lenni szokott. Csak esetleg a morális érzékükkel van egy pici baj. De éppen csak egy nüansznyi... Amúgy én sem azt mondom hogy azt a nőt, aki abortuszra megy, vagy abortusza volt, azt meg kell kövezni, majd máglyán elégetni, csak azt hogy szánalmasnak és végtelenül szomorúnak tartom azt, ha egy Anya ilyen döntésre tud jutni -majdnem - bármilyen okból kifolyólag.
2014. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!