Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Az abortuszosokat nem zavarja,...

Az abortuszosokat nem zavarja, hogy saját testükben hal meg a gyerekük?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 09:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 vagyok és 1 éve szedek fogamzásgátlót, de ha becsúszna a baba tabi mellett és el akarnám vetetni (mondjuk már nem tenném, de 16 évesen még azt tettem volna), akkor nem vagyok felelősségteljes a szexhez? Hagyjuk már, hiba bárhol becsúszhat.

Egyébként ennyi erővel egy influenzánál is sírhatnék, hogy neee, több tízezer (fogalmam sincs mennyi, csak írtam valamit) bacim meghal! Vagy ha valaki bélférges, ne akarjon megszabadulni tőlük...:D Ekkora hülyeséget.

2014. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 Lilla73 ***** válasza:
3%

61

Te komplett hülye vagy. És éretlen, tudatlan, ha egy embiót vírusokkal és parazitákkal hasonlítasz össze.



Egyrészről örömteljes, hogy „tabit” szedsz. Másrészről a saját érdekedben remélhető, hogy tartós kapcsolatod van és nem – a mai divatnak megfelelően – próbálsz minél több trófeát gyűjteni. Mert az óvszer még valamelyest óvna a nemi betegségektől, de a gyógyszer csak attól óvna meg egy ártatlan emberkezdeményt, hogy a kórház veszélyeshulladék-megsemmisítőjében végezze.

2014. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!