Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Védekezés ellenére terhesség?

Védekezés ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
Szoptatok, fogamzásgátlót szedek, terhes vagyok. Hogy a francba történhet? Régen akár 5-6 éves korukig szoptatták az anyák a gyerekeiket, nehogy teherbe essenek. Hármat szültem császárral, ezt már nem merem bevállalni. Megalázó,vagy szégyen, ha elvetetem? A férjem nem bánná, ha lenne még egy gyerekünk.(szerencsére)

2014. máj. 27. 08:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2014. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
El kell szomorítsam a kedves kétgedőket. Főiskolai (műszaki) végzettségem van. Nem gondolom magam tudatlannak. Aki nem hiszi járjon utána, a nemkívát terhességeket szoptatással próbálták még száz évvel ezelőtt is elkerülni. De köszönöm a hasznos hozzászólásokat. Sajnos egy anyuka sem írt aki 4 gyermeket hozott volna világra császárral, mert ugye ez volt a kérdés lényege... Tapasztalatot szívesen olvastam volna. Nem a gyerekkel van probléma, hanem személyes élményeket pro és kontra szerettem volna, az anya szervezetére nézve...
2014. máj. 30. 11:24
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha volna olyan anyuka aki ezt végigcsinálta, kérem írjon, mert nem ismerek hozzám hasonló nőt.
2014. máj. 30. 11:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha a ket csaszar kozott min egy ev van nem problema.

A heg szetvalasa nagyon ritka.Ha a csaszart a 38 heten tervezik nem szokott gond lenni.

Ez az egyik oka annak hogy nagyon csaszar ellenes vagyok hiszen mint latjuk megszabja az adott gyerekek es terhessegk szamat.

Lattam mar tobb kismamat 3./4. sot 5. csaszarral is szulni

de alt a 3. nal petevezeteket atvagjak vagy klippelik.

lattam mar mehet is szetrepedni 2. csaszarnal is.

Nincsenek garanciak semmire.

a szoptatas mint vedekezes ezt ugye senki nem gondolta komolyan.?Eloszor is regen sokkal rosszabak voltak az eu viszonyok a vitaminhiany miatt is.

Sajnalom ami tortent veled beszelj az orvosoddal en tuti nem vetetnem el csak azert mert csaszar lesz.

2014. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha megtartod (remélem), akkor más védekezési módszert használjatok majd. Egyik sem 100%, de talán még az óvszer a legbiztonságosabb.Szerintem a férjednek sem lesz ellene kifogása.Bevállalós pali lehet, nem fog neki gondot okozni az óvszer használata a biztonság kedvéért:)))
2014. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem közvetlen ismerősöm volt :első terhessége ikrek, császárral, második terhessége: egy gyermek, császárral, harmadik terhessége: egy gyermek császárral. Még szerettek volna egy gyermeket, de az itthoni orvosok nem vállalták. Később, amerikában szülte meg ötödik gyermekét császárral.Boldogan élnek, de ez az ő életük volt, amiről ők döntöttek így. Remélem sikerül neked is jól döntened!
2014. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező,végül mi lett veletek?Hogy döntöttél?Nekem is 3 császáron volt és most babát várok!
2015. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!