Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire fáj a méhszáj tágítás...

Mennyire fáj a méhszáj tágítása aabortusz esetén?

Figyelt kérdés
Még nem szültem. Itt olvastam, hogy ez is szükséges eljárás. Légyszi olyanok írjanak, akik átestek ezen. Holnap megyek nőgyógyászhoz, aztán elindítjuk ezt a szomorú procedúrát..

2014. jún. 1. 13:15
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, laminária, és fémrudacska akart lenni.
2014. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem fajt egy icipicit sem, de csatlakozom az elottem szolohoz. Gondold at, a lelkem alig elte tul. Van azota egy csodas ferjem es egy kislanyom, de akkor abba picit belehaltam.
2014. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
46%

Elolvastam a másik kérdésed is.

Én egy percig nem maradnék egy ilyen rossz kapcsolatban, hiszen egyértelmű, hogy csak az időd vesztegeted, nincs közös jövőtök.

Kivéve, ha megalázkodsz egy pénzéhes, önző alaknak, feladva a saját személyiséged.

Ha ennyire 0 pénzed van és a szüleid, család támogatására sem számíthatsz, akkor érthető, hogy felmerült az abortusz, de akár babával, akár nélküle, mindenképp érdemes új életet kezdened és messzire menekülni egy ilyen szenny embertől.

2014. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 ivilicious ***** válasza:
100%
A szuri kicsit kellemetlen, amúgy nem fáj. Maga a műtét sem, inkább lelkileg visel meg.
2014. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
28%

Szüleid nem támogatnak?

Azét jól gondold meg:

1. Elveteted. Nem lesz se párod, se gyereked.

2. Megtartod. Nem lesz párod, de legalább ott lesz a gyereked, aki örömet tud adni.


Persze ha tényleg nulla segítséged van, akkor érthető a dolog, csak esetleg érdemes lenne utánajárni a lehetőségeknek.


Egyébként változó, hogy kinek mennyire fáj a tágítás. Valaki alig érzi, valaki mg nagyon kivan tőle.

2014. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
92%
Hát nem túl kellemes, de azért kibírható.
2014. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon sajnalom a helyzeted de tenyleg ha egyedul fel tudod nevelni ne vetesd el! Mutasd meg annak az alaknak hogy nelkule is tudtok letezni! Ha meg nem lehet akkor biztosan tuleled :(
2014. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
69%
De könnyen vágjátok oda egy idegennek, hogy tartsa meg a gyerekét... aztán melyikőtök fogja eltartani őt terhesen? Melyikőtök keres neki munkát szülés után? Melyikőtök megy át hozzá segíteni, hogy kisgyerek és munka mellett pihenni is tudjon?
2014. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
21%
En is igy neveltem es hidd el lehetseges! Csak nagyon nehez az elindulas de ha anya vagy akkor kell tudnod hogy megeri !!!!!
2014. jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 ivilicious ***** válasza:
56%
15-ös : és nagyon jó lesz csóri gyereknek apa nélkül, a semmibe, nem? Egyedül, minden? Hogy?...
2014. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!