Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire fáj a méhszáj tágítás...

Mennyire fáj a méhszáj tágítása aabortusz esetén?

Figyelt kérdés
Még nem szültem. Itt olvastam, hogy ez is szükséges eljárás. Légyszi olyanok írjanak, akik átestek ezen. Holnap megyek nőgyógyászhoz, aztán elindítjuk ezt a szomorú procedúrát..

2014. jún. 1. 13:15
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Most már úgy is mindegy valószínűleg...
2014. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
17%
Szia nem tudom hogy meg e tetted vagy nem. de ha nem akkor jol tetted. nekem is volt 18 évesen egy abortuszom mert műteni kellet a térdemet és nem tudtam volna kihordani lábon a babát csak tolókocsiba. mikor fel épültem 1 éven keresztül probálkoztunk a párommal mire össze jött a kisfiam 2 éves lesz. már azt hittem hogy nem is lehet több. azóta is eszembe van van mikor sírok is. légyszi írd meg hogy döntöttél köszönöm
2014. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a z orvosomnál, 7 hetes vagyok, a páromnak meg is mutatta, hogy ver a kis szíve ultrahangon.....Ez sem hatotta meg!!!! Ma megyünk laborra stb.stb.... Az okokat, meghogy miért nem tartom meg, nem szeretném mégegyszer sorolni, így is kibírhatatlan már most ez az egész
2014. jún. 3. 09:14
 24/48 anonim ***** válasza:
17%
De neked nincsen saját akaratod vagy mi van? Mi az hogy ez sem hatotta meg? Mik a terveid miután meglesz az abortusz? Továbbra is fejet hajtasz urad és parancsolód előtt? pffff
2014. jún. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 ivilicious ***** válasza:
56%
Hát, az én páromnak csak meséltem,hogy láttam a kis szivecskéjét lüktetni,meg hallottam, és már bőgött, pedig véletlen babánk van...szerintem hagyd el :(
2014. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
60%

Csak egy kérdés, azok felé, akik tanácsokat adnak: támogatjátok majd anyagilag a lányt? segítitek majd a szar idQkben? vele lesztek a szülésnél? ha valami éri a babát születésekor, támogatjátok az ápolásában? az anyagiakban, a feltételek elQteremtésében? tényleg úgy hiszitek, hogy gyereket vállalni annyi, hogy meghatódunk, és jöjjön, aminek jönnie kell...?


Nem vagyok abortusz párti, de ha döntött, honnan van bátorságotok leszólni, elítélni, megkérdQjelezni???

2014. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó, eddig nem szóltam bele, de most megteszem. Azért, mert az éremnek két oldala van.

Te ott leszel vele az abortusz után, mikor bele akar pusztulni a gyermeke halálába? Te majd társa leszel a nyilvánvalóan elvesztett társa helyett? Te osztozol vele a gyászban és a magányban? Te jársz majd vele - ha kell, bár ne legyen így - meddőségi klinikákra, amikor már gyereket akar?

Az ilyen történetek így is, úgy is szakításhoz vezetnek. De hogy minek fizessen mindezért az életével az, aki egyedül ártatlan és vétlen a történtekben? Én nem tudom...

2014. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem is azon van a hangsúly hogy most vele leszünk-e vagy sem, hanem azon hogy kisüt a csaj írásából hogy ő akarja a gyereket, de viszont annyira alárendeli magát a pasijának hogy ha a kútba akarná ugrasztani akkor ugrana is simán. A pasi önző, ezt leírta az előző kérdésében is. Csak akkor az a kérdés hogy miért nem hagyja el?
2014. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, de sok oka lehet. Például el tudom képzelni, hogy a lány nem keres, nincs pénze, a pasinál lakik, szóval totál kiszolgáltatott etc. Mindez azonban eltörpül amellett, amit az abortusz egy ember életével művel.

Képzeld el, milyen lesz egyedül cipelnie azt a rettenetes terhet, amit az általa kívánt és már most szeretett gyermek elpusztítása jelent, pláne úgy, hogy ehhez ő fizeti be a csekket és ő teszi szét a lábát. Na a magzat halálán túl ez lesz az igazi tragédia. Sajnos.

2014. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
8%

Ezek után a párodnak mered nevezni ezt az embert??

Ráadásul vele is maradsz??

Egyáltalán nem sajnállak kérdező, megérdemled a szenvedést, ha ilyen **** vagy.

Itt csak a megölni tervezett gyermeket lehet sajnálni.

2014. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!