Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire fáj a méhszáj tágítás...

Mennyire fáj a méhszáj tágítása aabortusz esetén?

Figyelt kérdés
Még nem szültem. Itt olvastam, hogy ez is szükséges eljárás. Légyszi olyanok írjanak, akik átestek ezen. Holnap megyek nőgyógyászhoz, aztán elindítjuk ezt a szomorú procedúrát..

2014. jún. 1. 13:15
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
20%
Vagy skrizofén a kérdező vagy az egész kamu. Az elején telesír mindent hogy jaj milyen szemét a pasi, ő a nagy áldozat a gyerekkel együtt, most meg minden szarnak lehordja a válaszadóit és a pasija az atyaúristen. Elmész oda, ahova kívánlak "kérdező".
2014. jún. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó !
2014. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Utolsó elöttinek.....Nem tudom elképzelni, hogy te nő lennél....Mert minden egészséges érzésű nőnek egyszer elérkezik az idő, hogy anya akar lenni. Nekem kijutott majd 3 éve, 22 évesen akaratom ellenére, hogy "anya" legyek akaratom ellenére. És tudod, akit te az atyaúristennek nevezel, a párom, mellettem volt, és vett erőt magán, hogy beleadja azt, amit nem lehet elvárni sokmindenkitől. Elkezdtük nevelni magunk az akkor kamasz hugomat, mint egy család, de iszonyú nehéz volt sok lemondással.Elhiheted, próbáratette az akkor friss kapcsolatunkat elég rendesen! DE! Van olyan, hogy válsághelyzet hidd el! Ha utcárakerülnék a lányomnak fogadott hugommal, mert anyagilag nem menne, akkor? Mit tehetnék egy kisbabával még? Normális vagy, kérdezem? Nagy lehet a beleélőkéd...És amit te skizofrénségnek neveztél, az nekem érzelem....Mert a legboldogabb voltam, mikor megtudtam a terhességet, és a legszomorúbb, mikor látom a valóságot, mennyi az akadálya. És, hogy hálás vagyok, annak aki segít nekünk, és csak a jobbat akarja, azt utólag ismertem fel...hát ebben vagyok hibás..Bocs, akit lehurrogtam, de néhány sorból tényleg nehéz lehet kibogarászni a lényeget, ez igaz.Nincs nagyobb lelkifurdalásom anál, mint amelyik nő azért veteti el, mert még nem akar babázni, de nem neked kell majd számot adnom efelől, és remélem megbocsátható majd egyszer a magam részéről ....egyszer...Mert igazán fáj.
2014. jún. 8. 11:13
 44/48 anonim ***** válasza:
56%

Helló mindenki, és kedves kérdező!


Látom még itt a kérdésed, akkor még lehet rá válaszolni...gondolom!

Nekem nem volt abortuszom, de nem is ezzel kapcsolatban válaszolnék...látom a végén más sem.


Az az igazság hogy teljes mértékben megértelek DE... most olyanokat írtál le amit mi nem tudtunk, azt hogy kit nevelsz, mi volt a múltadban...stb .


Tényleg egy utolsó szemétnek állítottad be a párodat...érthető is.... na nem ez a lényeg.

Fájó volt neked azt olvasni, hogy más szerint is az...és hát lássuk be mégis csak vele élsz együtt, szereted. De azért mert segíteni akartak ÉS elérni azt hogy ne ölj meg egy kicsinyke életet azért mert sz"r az anyagi helyzet és a világ. Szóval a válaszadókat is teljes mértékben megértem. Én soha semmilyen körülmények között nem mennék abortuszra....egyszerűen nem, persze kivétel ha nagyon beteg lenne. De szerintem az abortusz ugyanolyan barbárság mint az emberölés. Ne haragudj ez van, ez a véleményem. Egy ici pici baba annyi szeretetet és boldogságot hoz a családnak hogy elsem hiszed. És az hogy nem tudnátok megvenni neki a pelust...később a ruhákat...nem igaz, Persze hogy ha nem nike, meg puma ruhákat meg Libero pelenkát akarsz neki venni ;) Én 18 évesen szültem a lányomat, se munka se ház se CSALÁD, de megoldottuk, most 21 vagyok, és 38 hetes terhes, van munka, van ház! Meg lehet oldani!! Kívánom neked a legjobbakat az életben, és nagyra becsüllek amiért felvállalod azt hogyan döntöttél!

2014. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Bocs kérdező ! Én nem meveztelek téged skirófének semmi rosszat nem mondtam neked se más se én. Kérdezed mennyire fáj a méhszáj tágitás ? Tudod szegény gyereket sajnálom
2014. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
15%
Tartsd meg a babát! Lehet, hogy a párod csak megijedt a hirtelen jött felelősségtől.
2014. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
nekem fájt amikor felhelyezték, mert olyan,mint amikor a tampont akarod a száraz hüvelybe felszuszakolni, az amikor tágult, már nem fájt
2014. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Nos tegnap megtörtént...Tényleg nem volt kibírhatatlan fájdalmas, most jól vagyok fizikailag, semmi vérzés, se görcs, se fájdalom( a testemben..).Ezzel én le is zárnám a témát, el akarom felejteni az egészet, az esetleges késöbbi válaszokat sem fogom megnézni, köszi a normális válaszolóknak!
2014. jún. 14. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!