Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyire fáj a méhszáj tágítás...

Mennyire fáj a méhszáj tágítása aabortusz esetén?

Figyelt kérdés
Még nem szültem. Itt olvastam, hogy ez is szükséges eljárás. Légyszi olyanok írjanak, akik átestek ezen. Holnap megyek nőgyógyászhoz, aztán elindítjuk ezt a szomorú procedúrát..

2014. jún. 1. 13:15
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem tudom, ti hol éltek. Persze nem egy családtervezésről volt szó, hogy így lettem terhes. De mégis kinek milyen jogon van valakit lek...ázni????? Nem hiszem, hogy útszéliként szedtem fel a gyereket ismeretlen apától! Mindössze nem tudjuk most vállalni. Naívként persze, hogy megtartanám, sőt testvér is jöhetne késöbb, de hova? Anyaotthon után 1 évvel mehetnék kölcsönkérni ebben a világban a hitelre vett kisbolti pelenkára, a gyógyszereire puncsolni, mert az utolsó pénzen is kaját vettem, és a rezsit fizettem? Vagy ti ezt hogyan is gondoljátok? Szerintem szép dolog a gyerekvállalás, és annál nincs szebb, mint amikor próbálkoznak a felek, hogy végre sikerüljön a tervezett trónörökös! Remélem én is leszek még ilyen cipőben, mert mindig is szerettem volna babát, de ugyanúgy, ha tőletek kérnék pénzt, hogy majd legyen miből venni babakelengyéket meg télire vastagabb ruhákat a gyereknek, esetleg ha nem lessz tejem, akkor tápszerre pénzt, hogy éhen ne maradjon, akkor Ti kedves beszólogatok adtok kölcsön? Ezekután lehet még írni ..
2014. jún. 3. 18:47
 32/48 A kérdező kommentje:
A másik dolog. Nekem a szüleim meghaltak lassan 3 éve, van egy 23 éves öcsém, és egy 15 éves hugom. Nem példálozni akarok, a hugom velünk él, én vagyok a gyámja. Ketten neveljük,a párommal megyünk a szülőire, mi intéztük a továbbtanulását, nekünk kellett vele több időt rászánni a romló jegyei miatt. Nem sok időm jut a páromra, eggyáltalán nem őt akarom védeni sem, pedig néhány napja még látni sem bírtam. De tegnap az orvosnál láttam rajta is szinte ugyanazt a fájdalmat, amit miattam is, de muszály volt magában tartania. Persze büszkén mondhatá, hogy vállaljuk fel a gyereket, de rájöttem ennél felelőség tudatosabb. Abban mindketten hibáztunk, hogy nem védekeztünk eléggé, ezért elfogadom a leorrolást. 25 éves vagyok, és még nem felkészült egy gyerekvállalásra...Így most még nem. De remélem az itteni sok rosszakarok ellenére, hogy egyszer sikerül babát vállalnunk, és elnézést is fogok kérni a páromtól, amiért sokszor arcátlanul viselkedtem vele! Eggyáltalán nem önző ahogy mondjátok! Sőt,hálás vagyok neki, amit eddig tett értünk, soha jobb férfit nem szeretnék az életben!!!
2014. jún. 3. 19:33
 33/48 anonim ***** válasza:

Most azért a többiek és a magam védelmében is: TE állítottad be a párodat önző alaknak, és TE írtad le úgy a történetedet hogy mindenki összesajnáljon téged. Bocs hogy mindenki melléd állt meg igyekezett (a maga módján) jó tanácsokat adni neked. Az abortusz mellett/ellen írók között is volt olyan aki a javadat akarta nézni. És nagy bunkóságot se írt senki szóval nem értem mire fel van a felháborodás.

Ha ezzel az ellenszenves stílussal kezded az egész kérdést, akkor biztosan a miénk is másmilyen lett volna. Ennyi.

2014. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Olvasd légyszi vissza miket írtak az előzőekben! Tényszerű kérdést tettem fel a címben, nem tanácsokat és megértést vártam. A kommentben (ha már a pontos megfogalmazásokról van szó!) ott van, hogy olyanok írjanak, akik átestek ezen... Az meg, hogy a magánéleti gondjaimmal mit kezdek, szerintem senkit nem érdekel, csak vannak érzelmeim, ami lehet néhány napja így fejeztem ki...Mert iszonyatosan sajnálom ezt az egész helyzetet! Nehéz józanul és pártatlanul gondolkodnom, irigylem akinek ez sikerül! Köszönöm.
2014. jún. 3. 20:11
 35/48 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ki nevezett útszéli utcanőnek? Hiába olvasom a kommenteket újra, meg újra, nem lelem azt a kifejezést.
2014. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
0%
Én megtartanám a helyedbe ha te akarod a párod nem tudod mik vagytok ? Gonosz emberek te is meg ö is !!
2014. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen kérszinü nő megis érdemelné hogy soha ne essen teherbe és remélem a kórházba az orvos meddövé tesz.
2014. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ki is a gonosz, kedves utolsó...?
2014. jún. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Hogy milyen sz.ar emberek léteznek! Nekem egy ilyen ne dirigáljon...Gondolom ilyen hozzáállással sokra viszi az életben...innen a jószándék. Hát hasonló sikereket neked is az életedben!!!!!!!
2014. jún. 7. 10:26
 40/48 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kerdezo de tenyleg az elejen annyira rossznak adtad be a parod hogy mi csak probaltunk otleteket adni hogy , hatha meg is lehetne maskepp, mer ugye megsajnaltunk. Nem ertem ezt az egeszet, most teljes egeszeben tokeletesse tetetted akkor mire fel ez a nagy felhajtas ? Tenyleg vannak durva kijelentesek azokkal en sem ertek eggyet mert mindenki tevedhet az eletbe, de az hogy a parod az elejen a legrosszabb ember, most meg tokeletes na ezt nem ertem!!!!!!!
2014. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!