Ha elvetetem, akkor kell szülői hozzájárulás, vagy felügyelet?

Figyelt kérdés
A hozzászólásokban kifejtem mi történt és hogyan,mert itt az oldal nem engedi
2014. júl. 2. 09:08
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Nem védekeztünk..

Ez a másik,ami számít,hogy nem rendesen csináltuk..szóval nem szexeltünk..Ha így értitek: nem volt bennem..

De "hozzám ért".

És elég jól tudom a biológiát ahhoz,hogy tudjam,hogy egy apró hiba is vezethet a nem kívánt terhességhez.Pont ezért szégyellem magam

2014. júl. 2. 09:45
 12/37 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy mióta élsz nemi életet? Én nem ítéllek el, mert sajnos én is túl korán kezdtem, de rajta a béllyeg az életemen. Gondold át :/
2014. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Magyarán csak oda tette,de nem rakta be?

Oda is élvezett?


Lehet a stressztől késik.

Ne szexelj 14 évesen,maradj a pettingnél ha már nagyon muszáj...

2014. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Ha stresszelsz, akkor sokat késhet. Nem tudom, mikor jött meg először, de ennyi idősen még általában nem áll be a pontos ciklus, nem tudod napra pontosan megmondani, mikor kell megjönnie. Próbálj lazítani, lehet, hogy semmi gond. Ha nem jön meg, pár nap múlva vegyél egy tesztet.
2014. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Lazíts, aztán pár nap múlva vegyél tesztet, ha addig nem jön meg.

És ha már elkezdted a nemi életet, gondold át a fogamzásgátlás lehetőségeit, hogy legközelebb ne kelljen ilyen helyzetet átélned.

Egy vicces sztori, én annak idején, mikor tizenévesen először szexeltem, már másnap bőgve rohantam a nőgyógyászhoz, úgy megijedtem, mi van ha terhes vagyok! Az orvos csak nevetett, hogy jöjjek vissza majd akkor, ha késik a menszeszem, ne rögtön az aktus után!

Hát én ilyen naivan kezdtem, de ezek után nem is hagytam egy pasinak sem, hogy óvszer nélkül közeledjen, annyira féltem, hát neked is ezt ajánlom! Mármint az óvszert, nem a félelmet!

2014. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

mit csináltatok pontosan? Mi az,hogy hozzád ért?

Bekerülhetett spermium a hüvelyedbe?

2014. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 ivilicious ***** válasza:
21%

Menj el dokihoz, majd ő tudni fogja. ennyi :)


én már 12és fél évesen szexeltem, semmi bajom nem lett, 5 évig voltam azzal a fiúval, aki velem egy korosztály volt...tisztában voltam én is mindennel, és úgy látom a kérdező sem buta, csak megijedt.

2014. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
88%
Inkább ne hangoztasd utolsó.
2014. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Korábban nem éltem nemi életet.És annyira el is ment ettől a kedvem hogy már a fiúval sem vagyok jóban

Egy kommentelő kérdezte hogy oda élvezett-e.

Nem,egyikünk sem ment el"úgy".

2014. júl. 2. 12:14
 20/37 anonim ***** válasza:
44%

ivilicious:persze 12 évesen már szexeltél,18 évesen becsúszott egy abortusz,de áááá,semmi bajod nem lett.Inkább mélyen hallgass ha ennyire buta voltál ne reklámozd.


Kérdező:ha nem élvezett el,akkor nagyon nagyon minimális esélye van hogy terhes légy.

2014. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!