Ha elvetetem, akkor kell szülői hozzájárulás, vagy felügyelet?

Figyelt kérdés
A hozzászólásokban kifejtem mi történt és hogyan,mert itt az oldal nem engedi
2014. júl. 2. 09:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%

Hát onnan, hogy telekürtölte vele ezt az oldalt. Abortusza is volt (annyira tud mindent a szexről meg a felelősségről), most meg terhes.

Gondolod, hogy megvádolná bárki ezzel biztos infó nélkül?!?!

2014. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
74%
Igen,onnan hogy mi már több válaszát is láttuk.
2014. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
BOCSI,lányok.Nem nem gondolom,hogy csak úgy megvádoltok bárkit is.Én azt gondoltam félre értettétek,amit írt.3 gyerekes anyuka vagyok,szerencsére soha nem volt abortuszom.Így már azt mondom,egy felelőtlen némber,aki jobb lenne,ha lapítana.
2014. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
74%

Semmi baj, nem tudhattad. Tudod, ebben az a szörnyű, hogy adja a lovat mások alá a 12,5 évesen szexeléssel, de máshol, abortuszos kérdéseknél is, miközben annyi, de annyi kárt okoz, hogy az kimondhatatlan. Nem segíteni akar, csak önigazolást keres. Bármi áron. Ha kell, akár mások magzatainak a halálba küldése révén is...

Naná, hogy mindig akad, aki gátat próbál szabni ennek, de legalább felvillantja, hogy másképp is lehet élni.

2014. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Jézusom,ez nagyon durva!A legkönnyebb azokat az embereket befolyásolni,akik labilis állapotban vannak.
2014. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
55%
Persze úgy beszél a 12 évesen szexelésről meg az abortuszáról mintha egy teljesen normális,mindennapos eset lenne.
2014. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Egyáltalán betette??? Mert ha nem (=SZŰZ vagy), akkor mit parázol?


Jézusom, fogalmad sincs a dolgokról - attól, mert odateszi a bejárathoz, el sem megy, nem esel teherbe -, de már széttennéd a lábad.

2014. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!