Menjek abortuszra vagy sem?

Figyelt kérdés
23éves vagyok 2 éve dolgozom.A párom az azt mondta ha megtartom elhagy.A lakás amiben lakunk a sajátom örököltem a szüleimtől.Ha megtartom akkor egyedül vállalom.
2014. júl. 3. 08:25
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg nem kell sok minden.S sok minden felesleges. Pl a nagynál használtunk pelenkázót,kicsinél össze se raktuk.
2014. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

szerintem légzésfigyelő mindenképpen.. persze, ritka a bölcsőhalál (amúgy annyira nem), de ez engem nem nyugtatna, ha az én gyerekemmel történne meg.

fals riasztás? jót kell venni, normálisan beállítani és nem lesz fals riasztás.

(a kérdezőnek próbáltam levelet írni, de nem lehet, letiltották, vagy törölte magát.)

2014. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:

Az én feleségem ma ment abortuszra, nem tudtam meggyőzni, hogy tartsuk meg a babát. Bár nekünk már van két gyerekünk. De én a helyedben dobnám a fiút. Majd találsz neki jobb apát.

Hidd el lehet. Én vagyok rá élő példa. Párom 20 éves volt a fia 19 hónapos mikor megismerkedtünk. Ennek már 14 éve. Most két éves a kislányunk. Bár itt lett volna a lehetőség a harmadik gyerekre is.... Ha esetleg segítségre van szükséged írj.

2014. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok!

Beszélj a védőnőddel. Sok kismama jár hozzá, biztos tudsz beszerezni

olcsón kiságyat, babakocsit. Sőt sok anyuka odaadja be a kinott ruhákat, akar ingyen. Én most kaptam egy zsák kismamaruhát.

A kisruhaknal egyébként a legjobb tipp, hogy ne ess túlzásba. Az első két-három méretet fél éven belül kinövi.

Első időszakban azt ajánlom, legyetek egy szobában. Hitt el, ha hatszor kel éjjel, nem jó se neked se neki ha végig kell botorkalnod

a házban. A különköltözést halaszd el addig amíg max egyszer kel esténként.

A szobájába lehettek nap közben, hogy megszokja.

A pelenkazora is van egy tippem. Ugye trükkösek a picik, ha felemeled a lábukat, teritenek... Aztán lehet takarítani... :)

Úgy oldottuk meg, hogy egy szimpla takarót négybe hajtottunk, rahuztunk egy nagyon erős nylonzsákot és leragasztottuk.

Erre teritettem rá egy textilpelust. Puha, de könnyen tisztithato baleset esetén!

2014. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!