Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Aki elveteti a gyerekét, az...

Aki elveteti a gyerekét, az sajnálja? Vagy ha már megvan az itélet akkor már túl van rajt?

Figyelt kérdés
vagy milyen érzések vannak ilyenkor a nők fejében?

2014. aug. 27. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező, ha a mindent-tudás birtokában vagy akkor nem értem, hogy mit érdekel, hogy ki hogyan érez? Ja és a spirálról egyébként mit tudsz te? Mert én úgy tudom, (nem állítom, hogy jó), hogy az gyakorlatilag a megtermékenyített cuccokat trancsírozza szét, tehát így véd a terhességtől, kicsit morbidnak tűnik, de van akinek mindegy.És valóban van olyan, hoy tényleg mindent megtesznek, de, ha kicsit jobban megvizsgáljuk a dolgokat kiderül, hogy a többség azért nem így tesz és azokból vannak kevesebben akik mindent megtesznek és ha mégis teherbe esnek akkor megtartják és örülni tudnak neki és nagyon szeretik én nem ezekröl beszéltem.
2014. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
A spirál nem "trancsíroz szét" semmit. Lényegében annyit csinál, hogy alkalmatlanná teszi a méh nyálkahártyáját arra, hogy valami beágyazódjon oda, amennyire én tudom. Vannak hormontartalmú spirálok is, ezek úgy hatnak, hogy magát a peteérést gátolják meg (többek közt).
2014. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó. Utolsó előtti kicsit el van tájolódva :)


Miért érdekel? Mert EÜ-ben szeretnék dolgozni. Ennyi...

2014. aug. 30. 21:28
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kérdező szerintem te vagy eltévedve, ha te EÜ-ben szeretnél dolgozni, hát akkor nem itt kellene érdeklődnöd, hogy mi van ilyenkor egy nő fejében! Ráérsz majd közvetlen testközelből és a látványból megszerezni a szükséges információt, annál többet és jobbat és kielégítőbbet itt úgysem fog neked senki sem mondani, az majd önmagáért fog beszélni..nem is kell majd a nőket megkérdezned, csak meg kell tanulnod az arcukról olvasni és a kérdéseidre tuti válaszokat fogsz kapni. Sok sikert az EÜ-munkádhoz.
2014. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig 12-es ugyanazt írta le amit én mondtam és azt sem állítottam, ha jól olvasod el a fenti írásom, hogy én jól tudom:)És igen, láttam olyan ismeretterjesztő filmet ebben a témában, ahol megfogant a baba értsd:beágyazódott a spirál ellenére és később elvetélt és hát ott volt minden...csak jó nem.
2014. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Volt már vetélésem, tudom mik vannak olyankor hidd el :(

Nem értem miért gond neked a kérdésem, ez egy ilyen oldal, ha szeretném hadd érdeklődjek már :)

Te azt mondtad, hogy a spirál széttrancsírozza a dolgokat. Ez nem igaz. Konkrétan károkat okoz a méhben, gyulladást stb. és igy a méh nem alkalmas egy terhesség kihordására. Én csak azért tetettem fel, mert ez tűnt a legolcsóbb megoldásnak. Hát...inkább nem sorolnám milyen probkémáim akadtak mellette. Plusz ugye terhes is lettem. Sikerült kihordani a fiamat, bár írtó nehéz volt. Majdnem elment, aztán a szivével is gondok voltak, 21 hétre megindult a szülés, aztán végül szültem 42 hétre egy bevérzett arcú kis gézengúzot. 3200g és 53cm. Életem kicsi értelme. 15 hónapos. Ja igen, az lemaradt, hogy azért volt nagyon bevérezve a feje mert arctartással született. És a kzsinór is dupla volt, fene tudja miért. Na szóval láthatjuk mennyit tud ártani az a rohadt spirál...

Az emlitett vetélésem 5 hónapja történt, tabletta mellett estem teherbe. Őt is megtartottuk volna, de a sors közbeszólt, gondolom nem hiába. Nem kellett műtét, mert szépen kitisztultam 2 hét alatt. Szoval igen, láttam...

Köszönöm egyébként a drukkot, remélem minnél előbb dolgozni fogok :)


Ne haragudjatok a regényért de ihletet kaptam :D Meghát ugye ti is meséltetek nekem, amit nagyon köszönök :)

2014. aug. 31. 18:48
 17/17 anonim ***** válasza:
mindenki maskeppen erez. nekem nem szamitott meg gyereknek csak egy sejtcsomonak amire nincs szuksegem. sose gondolkodtam rajta tobbet.
2021. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!