Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kérem mellőzzétek a mocskolódá...

Kérem mellőzzétek a mocskolódást, mindennek elmondást. Ha értelmes mondani valótok van ami segíti a kérdésem megválaszolását akkor írjatok csak. Egy 14-15 hetes terhességet megszakítani valamilyen módon, hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 12 hétig csinálnak abortuszt, de valamilyen más indokkal vagy okkal vagy valamivel lehetne e.
2014. szept. 3. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet nincs mód abortuszra 12het utan..
2014. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
6%
Bécsben nagyobb terhességet is megszakítani, nem? Javítsatok ki ha rosszul tudom.
2014. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
Ausztriában 14.hét a határ.
2014. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen mindegy, hogy hol mennyi a határ, ha a kerdezo életvitelszerűen Magyarorszagon el, nem fognak nála kulfoldon abortuszt vegezni.
2014. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
12%
Tekintsd ajándéknak! Mást nem tudsz tenni.
2014. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
41%

Én fültanúja voltam, ahogy egy nőgyógyász pénzért a leletet meghamisítva még 12. hetes terhességet írt egy 14-15 hetesre. Szörnyű. Bele sem merek gondolni. Ez már etikai kérdés is.

[link]

Kis élőlény. A gyermeked.

Egyébként ha nem volt komplett fogamzásgátlás, gondolni kell terhességre.Egy jó fogamzásgátlásnál ritkán vannak véletlenek. (Pearl-index)

Ennyire gond megtartani?

2014. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
33%

Ő már kész kisember, nem tudod abortálni.

Készülj fel az anyaságra, vagy ha ez lehetetlen, akkor keress Neki jó szülőket, akik biztosítani tudják számára azt, amit Te nem.


Majd írd meg, hogy döntöttél.

Minden jót!

2014. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
35%

36!

Ez mese habbal. Ugyanis hiaba írná bármelyik orvos, hogy teszem azt 10 hetes terhes: abortusz elott kotelezo ultrahang vizsgalat van, ahol lathato az igencsak nagy kulonbseg, igy nem végeznek el a műtétet.

2014. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
69%

Mese habbal? Bár az lenne. Ugyanaz a FOGADOTT orvos csinálja az ultrahangokat, és DIKTÁL az asszisztensnek...Persze nem minden kórházban lehet megcsinálni.

Egyébként egészségügyis vagyok.

2014. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
0%
Ha egészségügy is lennel, akkor pont tisztában lennel vele, hogy a szülész nőgyógyász max maganrendelesen csinál ultrahangot, kórházban a szonografus végzi.
2014. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!