Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kérem mellőzzétek a mocskolódá...

Kérem mellőzzétek a mocskolódást, mindennek elmondást. Ha értelmes mondani valótok van ami segíti a kérdésem megválaszolását akkor írjatok csak. Egy 14-15 hetes terhességet megszakítani valamilyen módon, hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 12 hétig csinálnak abortuszt, de valamilyen más indokkal vagy okkal vagy valamivel lehetne e.
2014. szept. 3. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2014. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg mindegy mi okból ment abortuszra,mert az csak a legrosszabb döntés lehet. Elvenni egy pici baba életét soha és semmilyen indokkal nem lehet a jó döntés. Nem akarok vitát indítani, de ez így van. Az életben vannak lehetőségek, de ha valakinek eleve nem adatik meg az, hogy megszülethessen, akkor minden jót is elveszünk tőle, amit esetleg az élet kínálna neki. Soha nem lehet boldog, soha nem élhet át semmilyen jót. Rosszat sem, az igaz, de örömöt sem. A mérleg tehát így néz ki: Élet és lehetőségek vagy abortusz és a nagy semmi, üresség. Így ne haragudj, engem nem érdekel az indok, mert eleve nincs mentség erre. És ne jöjjön senki kérem a megerőszakolós dumával, mert az abortuszon átesettek 0.0001 %-ánál indok ez és sajnos ott a legnagyobb áldozat az anya mellett az ártatlan kisbaba, mert őt még meg is ölik.
2014. szept. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
52%
Igen es az ilyenek mondjak,h szüld meg és add örökbe..ami akkora baromság mert mindeki azt hiszi,h ez ugy nez ki,h gyerekeket mar babakent elviszik a tökéletes nevelőszülők ,rózsaszín élet ,anya apa kutya családihaz..hat sajnos nem..nyilván sokan akarnak babat es hajlandóak is örokbe fogadni de..többen maradnak bent sajnos többet is ismertem gyerekkoromba akikkel egy iskolaba jartam es egyáltalan nem örültek a csodálatos életüknek..volt akit soha senki nem fogadott örökbe,volt akinek rosszabb volt a nevelőszülőknel,volt akit azert nem akart senki mert roma volt(rendszerint őket nem akarják örökbe fogadni es belőlük nagyon sok van az ilyen helyeken)utána az a baj velük,h rendszerint problémas gyerekek lesznek,meg mar nagyok is azert nem kellenek senkinek.Egy csaj mondta nekem aki a tesójával volt ott,h neki az fajt a legjobban mikor gyerekként rájött,h nem kellett a szüleinek..akkor ő biztos valami selejt..megjegyzem őket aztan sose fogadtak örökbe ez mar középsuliba volt és majdnem felnőttek voltak..nagyon szégyelték,h hol élték le az eletüket titkolták is..nemtudom kinek mi a fogalma ezekről a dolgokról mikor az örökbe adásról áradozik de nem úgy van,h mar a korházbol a csupaszív anya apa viszi haza őket és örökre szeretik egymást..
2014. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
17%
Én meg ismerek olyan embereket, nem is egyet, akiket a nevelőszülők is csak a pénz miatt vittek el, cudar gyerekkoruk volt. Ma pedig tisztességes boldog emberek, megtalálták a lehetőségeket az életben. Találtak szerelmet és lett családjuk is. Tehetséges, jó gyerekek voltak a szörnyű körülmények között is. Van ismerősöm akire az apja baltával támadt, egész gyerekkorában bántalmazták. Ma kinn él Kanadában a férjével, tanult, nyelveken beszél és BOLDOG. Érted? LEHETŐSÉGÜK volt a boldogságra!Ha őket is abortálják, ma szegényebb lenne a világ és soha nem tapasztalhattak volna jó dolgokat. A rosszat pedig mindig maguk mögött hagyták. Abortusz=pusztulás,üresség. Élet=lehetőség.
2014. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
42%
Mi a tanulság??szüljön mindenki gyereket és majd lesz valami örökbe adja vagy beledobja a folyóba,vagy fent hagyja a vonaton,vagy csak megöli valamivel.(gondolom talalkozott már mindeki ilyennel)..nem számít ha életbe marad akkor is egy lelkinyomorék lesz élete végeig..kivéve az 1% aki normalis eletet fog éln!!
2014. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
Hova lett a kérdező? Mi lett a babával?
2014. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
22%
Ne szüljön mindenki gyereket! Ne szexeljen aki nem akar gyereket! Legyen önmegtartóztató, igen! Olyan nagy dolog ez? Nem! Amúgy meg mese habbal, hogy védekezés mellett jött össze a gyerek. 99%-ban a felelőtlenség az ok. Ha valaki gyógyszert szed és óvszert is húznak, 0.1 % az esély a terhességre.
2014. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az emberek többsége gyereknemzés céljából szokott szexelni :) max egy párhuzamos univerzumban...
2014. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
94%
Ne szexeljen aki nem akar gyereket!!!:)))hat most akkorát röhögtem..:)))igy van csak azert szabad amugy nehogy már szexeljenek..:)))
2014. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
19%
Aki szexel, az számoljon azzal igenis, hogy gyerek lehet belőle. Olyan könnyen játszunk itt az életekkel, hogy ha megfogan a gyerek, nem baj, majd megyünk abortuszra aztán kinyírják nekünk pár ezerért. A szex egyedüli célja az állatvilágban is a nemzés. Semmi más.
2014. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!