Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kérem mellőzzétek a mocskolódá...

Kérem mellőzzétek a mocskolódást, mindennek elmondást. Ha értelmes mondani valótok van ami segíti a kérdésem megválaszolását akkor írjatok csak. Egy 14-15 hetes terhességet megszakítani valamilyen módon, hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 12 hétig csinálnak abortuszt, de valamilyen más indokkal vagy okkal vagy valamivel lehetne e.
2014. szept. 3. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
35%

Eddig sem kérdeztem tőled. Miért tenném?

Minden szavad önmagáért beszél. Én személy szerint nagyon szeretem, ha valaki azt, ami a lényege, ennyire leplezetlenül tárja fel.

Minden itt megforduló ember van annyira felnőtt, hogy képes értékelni az általa olvasottakat. Téged is, engem is, másokat is. Biztos vagyok benne, hogy mindenki kellő súlyánál kezeli azt, ha valaki nőként alapjogának tekinti azt a lehetőségét, hogy a saját magzat-gyermekét úgy pusztítsa el, ahogyan akarja. Te büszkén vállalod, aki ezen a téren vagy. Lelked rajta. Én maximum hálát tudok adni a jósorsomnak azért, hogy nem kell a bőrödbe bújjak... Ennyi.

2014. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
23%

Ha a nő nőként alapjogának tekinti azt, hogy a fél várossal töcsköljön, akkor bizony legyen bátorsága felvállalni azt, ami vele jár. Akinek nincs, annak a kölykét meg majd eltartja a társadalom.

Felteszem téged is eltartanak, ezért szórod olyan nagyvonalúan a más pénzét... hát csak szórjad, gazdag az ország, jut mindenre. Még erre is.


De mondom, a saját lábadközével legyél elfoglalva, ne a másében turkálj. Mert az olyan undi. :)

2014. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
Nono, 71, nem tudhatod még mit hoz a jövő!
2014. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ráfaragtál. De hogy abból a nyilvánvaló tényből, hogy magadat voltál szíves önként feltálalni és minősíteni, hogy jutottál el oda, hogy engem eltartanak, azt én nem tudom. Te biztos, de én nem.

Természetesen ez sem igaz: teljes állásban dolgozom, ugyanis. Pech, tudom.

És mint írtam, nem vitatom el, hogy jogod és perverziód lehet megöletni a véredet, ergo eszemben sincs pl. a te lábaid közt turkálni. Annál is inkább nem, mert vizuális típus vagyok...

Én mindössze annyit jegyeztem meg halkan, hogy amiért te a nyáladat vered, az olyasvalami, amit mindenkinek jogában áll véleményezni. Még a te esetedben is. Evvan.

2014. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
73%
Tudod az a bajotok nektek ősanyáknak, hogy csupa olyasmire vagytok büszkék, ami másnak természetes. Nektek dicsőség, hogy gyereket szültök, dicsőség hogy dolgoztok, dicsőség hogy valaki rátok mászik... na figyelj ide, kislányom. Nézz szépen magadba, tekintsd meg, ami vagy. Te, a magad önnön valódban. Aztán nagyon sürgősen kezdj el dolgozni magadon, és ne mások felett ítélkezz. Ahhoz ugyanis nagyon buta vagy.
2014. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
19%

Látom, elgurult a gyógyszer. Így szokott ez lenni. A varázsgömbödet meg dobd el, mert homályos benne a kép: mondd, ki mesélte neked, hogy én anya vagyok?!? :)))

Nyanya! Jókor húztad elő az ítélkezős kártyát, de sajnos a szokásos sejtcsomózás ezúttal elmaradt! És még az életképtelenség hangoztatása is! Milyen kár! Így oda a hatás! Mások jobban szoktak figyelni erre a pontra! Te meg csak az ítélkezéssel hozakodtál elő. Ez így borzasztó hiányos. Szerintem pótold ezt a tartalmat is, hisz te olyan okos vagy!


Én ítélkezem? Igen? Amikor elismerem, hogy jogod, igen, jogod, hogy pénzért megölesd a véred? Viccelsz? És te nem ítélkezel, amikor halálra ítéled a saját ártatlan gyermekedet? Te nem? Mondd már meg nekem, butának, hisz te olyan, de olyan okos vagy, pontosan hol ítélkeztem én!

2014. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem felzaklathattad magad, mert nem értem, hogy mit akarsz mondani. :) Nyugodj meg szépen, nincsen semmi baj.

Viszont én most itthagylak, mert egyrészt fáradt vagyok, másrészt már rég nem a topicról beszélünk. Meg uncsi is vagy.

Kellemes szaporodást, szaladj apuhoz. Agitálásból nem lesz pulya. Előre fel, álljatok keményen. Három királyfi, három királylány, négy kerék, az pont egy tucat kényszerzubbony...

Meg ilyenek.

2014. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
65%

Természetesen nem az én hibám, ha nem érted, mit mondok. Percig nem lep meg. Ennyi adatott, fogadd ezt el. Bár úgy látom, szépen megtanultál már együtt élni a lehetőségeiddel.


Nem vagyok hajlandó belemenni abba a végtelenül piti csiki-csuki játékba, amit te űzöl. Még akkor sem, ha provokálsz. Meg akkor se, ha ez irritál téged.

Maradjunk annyiban, hogy neked jogod van isteníteni az abortuszt, meg mmacskaeledelként minősíteni a feldarabolt kis magzatokat, nekem meg jogom van véleményezni ezt az erkölcsi nagyságot. És ha a fene fenét eszik is, én élni fogok ezzel a jogommal. Most is és máskor is. Mindig.

2014. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
Nem lehetne itt bevezetni egy olyan opciót, hogy ha letiltok valakit, ne lássam a hozzászólásait? :)
2014. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
Nem, de ez itt egy olyan liberális világ, ahol nem kell elolvasni az igazságot, ha fáj. Ehhez mindenkinek joga van, így neked is. De kitiltogatni, besúgni, feldobni, beárulni, sarokba állítani, jó ávós módjára koncepciós perekkel elítélni bárkit sajnos nem áll módodban. Meg hát egyébként is, ez túl azon, hogy mennyire gyáva, még dedós eljárás is.
2014. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!