Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kérem mellőzzétek a mocskolódá...

Kérem mellőzzétek a mocskolódást, mindennek elmondást. Ha értelmes mondani valótok van ami segíti a kérdésem megválaszolását akkor írjatok csak. Egy 14-15 hetes terhességet megszakítani valamilyen módon, hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 12 hétig csinálnak abortuszt, de valamilyen más indokkal vagy okkal vagy valamivel lehetne e.
2014. szept. 3. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
57%

40-es, nem tudom miért jó neked velem kötekedni.

Orvos is végezhet UH-t, nem muszály átküldenie a sonográfushoz, csak így kényelmesebb az orvosoknak. Haő akarja végezni az UH-t, ő végzi.

A 18 hetes UH-t pl. kizárólag orvos végzi.

Ha a nőgyógyász odamegy a páciensével az UH-hoz, hogy szeretné megvizsgálni a páciensét, miután a rendeléses betegek elfogynak, a sonográfus nem fogja erőszakkal mondani, hogy de nem engedem. Arról nem beszélve, hogy több UH is van a kórházban egy osztályon.

Egymás betegeibe nem avatkoznak be, csakúgy, mint szülésnél sem veszik el egymástól.Itt 2-3 hetes terhességi korkülönbségről beszélünk , nem egy 8 hónapos terhesre mondják, hogy 12 hetes.

2014. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
Persze, utolso. Persze.
2014. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem a magánrendelésre ott megultrahangozott a doki aztán a műtét előtt azt a papírt kellett odaadnom a kórházban, és senki más nem ultrahangozott meg. Sajnos lehet igazság abban amit az eü-s írt! Szerintem kórház válogatja hogyan járnak el.

Kedves Kérdező kitartás!

2014. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
49%
Hagyjátok már abba egymás cseszegtetését. Kérdezőhöz szólnék: mit szóltál,amikor közölték veled,h terhes vagy? Gondolom meglepődtél. ?
2014. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:

Közben is nagyon szívesen kimegy a sonográfus pisilni vagy inni, ha a doki szeretne vkit megvizsgálni, és nem fog az orvos felettállni pár perc erejéig(nem is teheti)... És nem azt mondtam, hogy ez a napi rutin része.

Ez a doki semmi erkölcsi aggály nélkül megtette. Az sem zavarta, hogy mi halljuk.

Remélem, más orvos azért nem ilyen.

Ez a lehetőség a kérdező esetében kizárt, hálistennek.Konkrét nőgyógyászati lelete van a 15 hetes terhességéről.

2014. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:

Én vidéki kórházba járok, nem tudom Pesten hogy megy, de engem szonográfus még nem látott, csak az orvos csinálta mindig az ultrahangomat. És nem fogadott orvos, nálunk ez így megy, 25 hetes vagyok.

Kérdező, már nem igen tudsz mit tenni, sajnálom, hogy így alakult, de most már meg kell szülnöd, még annyi lehetséges, hogy ha kiderül, hogy valamilyen genetikai betegsége van, akkor a 24. hétig meg lehet szakítani a terhességet. Ilyen orvos lefizetéssel (most ha hagyjuk az erkölcsi részét a dolognak) nem próbálkoznék, mert meg is ütheted a bokád vele, ha nem egy olyan orvost fogsz ki, aki erre vevő lenne. Esetleg ha nem olyanok a körülményeid, akkor elgondolkozhatsz az örökbefogadáson. Hány éves vagy?

2014. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
48%
Én szívesen "cserélnék' veled,kedves kérdező. Már úgyértve,h csak a babavárást,a körülményeidet nem feltétlenül. Tudom,h ez rajtad nem segít. Bocsi.
2014. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
8%
Mocskolódjatok rajtam nyugodtan. 17 évesen gumival védekeztünk és terhes lettem. Nem tartottam meg, nagyon sok negatív tényező miatt. Az orvos számítása alapján (utolsó menzesz) 10 hetes voltam. Reggel 2 doki közölte, hogy jóval több, mint 3 hónapos vagyok szűlni fogom
2014. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
70%
Bocs telefonról írok, véletlenül elküldtem. Tehát elküldtek a legfőbb főorvoshoz. Anyukám nőgyógyásza volt több, mint 20 éve. Ismerve a körülményeimet adott egy igazolást. 11 hét + 6 nap. Azt mondta 18 év alatt 18 hétig elveszik. Így is történt. Ha valakit nagyon érdekel elmesélem, hogy miért döntöttem így.
2014. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem értem, ha kiszakad a gumi, hogy nem lehet észrevenni? Nem kötözködés, de elég fura. A pasi is észreveszi, ha folyik, mikor leveszi meg a nő is, mert hát folyik belőle...
2014. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!