Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kérem mellőzzétek a mocskolódá...

Kérem mellőzzétek a mocskolódást, mindennek elmondást. Ha értelmes mondani valótok van ami segíti a kérdésem megválaszolását akkor írjatok csak. Egy 14-15 hetes terhességet megszakítani valamilyen módon, hogy lehetne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 12 hétig csinálnak abortuszt, de valamilyen más indokkal vagy okkal vagy valamivel lehetne e.
2014. szept. 3. 14:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sokan várnak örökbefogadható babára. Én nem estem teherbe, nem tudok, a Gólyahír Egyesület által kaptuk meg a kislányunkat aki most 13 hónapos és az életünk értelme. Az életet adó egy 17 éves lány, akinek örökké hálásak leszünk, ő egy csoda, hogy lemondott a gyermekéről, és ezzel megadta nekem az anyaság, és a férjemnek az apaság lehetőségét. Örökké hálásak leszünk neki. Fordulj az Egyesülethez bizalommal, segítenek, akkor is ha titkolni vagy muszáj a terhességedet. Én benn lehettem a szülésnél, sőt a terhesség végén megismerkedtünk az életet adó Leányzóval és a családjával. Mielőtt megszakítanád a terhességedet, hallgasd meg mit mondanak az Egyesületnél. Ili
2014. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó gratulálok a gyermeketekhez. Igen kell hozzá lelki erő, hogy valaki megtegye, hogy lemond róla. Biztos nem egyszerű de felelősségteljes. Én szerintem sose tudtam volna lemondani egy gyermekről, akárhány éves lettem volna, de egyedül se ment volna. Hála istennek sem korban sem olyan élethelyzetben nem voltam , hogy meg kelljen tennem. Most 23hós a lánykám és alig várjuk , hogy testvérkéje legyen.

Nem csak egy újszülöttről hanem egy magzatról setudnék lemondani csak úgy.

2014. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyám nem akart, későn vette észre, hogy várandós. Annyi verést amit gyerekkoromban kaptam, hát nem kívánom senkinek. Mostmár édesanya vagyok, anyám többször közölte, hogy a gyerekem se érdekli, a saját unokája. Na akkor szakítottam meg vele minden kapcsolatot.
2014. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, Mi a helyzet veled?
2014. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
28%

Azért jusson már mindenki eszébe, hogy az abortusz nEM FOGAMZÁSGÁTLÁSI MÓD. Én szerintem is aggályos, hogy a magzatot meddig tekinthetjük vegetatív lénynek, és mikortól fog föl vmit? A kutatások azt mutatják, hogy elég korán érez, reagál dolgokra. A test és tudat folyamatosan fejlődik, hiszen agy is van.

Innentől mindenkinek saját lelkiismerete eldönteni, hogy abortáltat vagy nem.

Aki nemi életet él, a legkisebb esély esetén is gondoljon terhességre, és ne tátsa a száját, hogy terhes vagyok, jé, hogy lehet? Nemi életet élt, úgy. Nagyon jó terhességi teszteket lehet kapni a gyógyszertárakban nem nagy összegért. Nem nagy dolog megcsinálni, ha késik a menses.

2014. okt. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!