Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szept.5-én volt egy terhesség...

Szept.5-én volt egy terhesség meg szakításom problémák miatt, viszont még csak 2 hét telt és lefeküdtünk a barátommal. Lehet-e valami komoly bajom tőle? Nagyon örülnénk egy kis babának.

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Akkor ne haragudj, csak hirtelen elborult az agyam. Bocsánat még egyszer!
2014. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi baj! Szóval akkor ebből annyi a lényeg,hogy lehet bajom..Viszont nem nagyon értem ezt a "fertőzést" veszélyt mivel minden nap tisztálkodunk mint minden más ember,plusz ha jól tudom akkor a méhszáj azonnal össze húzódik eredeti alakjára
2014. szept. 23. 20:27
 13/26 anonim ***** válasza:
21%

Nem leszek népszerű, de azért leírom neked.

Abortusz után 4 nappal már semmilyen vérzésem nem volt. Az 5. napon este iszogattunk és mi sem bírtunk magunkkal, hát megtörtént. Itt, vagyok, élek-virulok, nem kaptam el semmilyen fertőzést, nem lett semmi bajom.

Ha láztalan vagy, nem fáj, nincs színes, törmelékes vagy büdös folyásod, akkor nincs semmilyen fertőzés. Persze, menj el nődokihoz, az a biztos.

2014. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmim! Persze,minden képen elmegyek orvoshoz az a biztos ha ő néz meg és ő mondja azt hogy nincsen semmi bajom.Valahogy olyankor még jobban meg nyugodok.
2014. szept. 23. 22:33
 15/26 anonim ***** válasza:
31%

semmi bajod nem lesz ha nem vereztel mar

Ne hidd el a 6 het egy mitologia hossz mindenre ezt mondjak.

HUlyeseg 10 nap eleg a verzes mar nics oke a szex de remelem ez alkalommal vedekeztetek !!

2014. szept. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nekem már a harmadik napban nem volt vérzésem, majd csak olyan 1 hétre jött megint egy kicsi de azóta semmi! Persze hogy védekeztünk! Mikor lehet újra probálkozni a teherbeeséssel?
2014. szept. 23. 22:50
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
Igen, gyulladást kaphatsz ami meddővé tehet. Önkontroll!!!
2014. szept. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Az elso menszesz utan mar probalkozhatsz

De most oletted meg a gyereked es kell egy masik ? Nem ertem uj parod van vagy mi?

Az elso gyereked potolni nem tudod o orokre ott marad a helye a fajdaloma tudat hogy volt de te megolted.

Ez az abortuszt vegzok buntetese eletfogytiglan a tudat ami piszkalni fog hogy lenne mar egy ennyi es ennyi eves gyereked.

2014. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem önszántámból öltem meg hanem problémák miatt!! És igen tudom már most bánt hogy 13 hetes lennék...Szörnyű feldolgozni! És nem, nincs új barátom!!
2014. szept. 24. 09:22
 20/26 anonim ***** válasza:
23%

Hazug vagy! Szégyeld magad! Remélem tudod ki vagyok és miért írom!


Gond volt? Ugyan milyen gond? Az hogy nem akartad ezt a gyereket?


Védekeztetek? Na ne mond...

2014. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!