Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szept.5-én volt egy terhesség...

Szept.5-én volt egy terhesség meg szakításom problémák miatt, viszont még csak 2 hét telt és lefeküdtünk a barátommal. Lehet-e valami komoly bajom tőle? Nagyon örülnénk egy kis babának.

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 19:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
5%

Es most nincs gond ??

Ha megint gond lesz megint megolod ???

Ne akarj anya lenni egy anya soha nincs akkora gondban hogy megoli a gyereket.

2014. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Hű ez azért meredek ... Én enyhén szólva szégyenkezve mennék el a nődokihoz a helyedben a történtek után . Nem a terhességmegszakítás miatt ,hanem mert cikinek tartanám ,hogy nem volt ennyi önuralmam sem nekem sem a partneremnek ,nem tudtam mérlegelni ,nem foglalkoztam vele ,hogy a saját egészségemet veszélyeztetem egy korai együttléttel a műtét után .Most abortáltak el egy magzatot és már a terhességet fontolgatod újra ? ... Én nem vagyok ősanya sőt .. bizonyos esetekben megértem a terhességmegszakítást is . De ez most nekem is sok . Amennyiben nem a babával volt a probléma ,akkor miért kellett elvetetni,ha tudtad ,hogy teherbe akarsz úgyis esni ?Nem volt ez elhamarkodott ? Lehet meg lehetett volna oldani a gondokat és a baba is megmaradhatott volna . De most már mindegy ... Nem kívánok neked rosszat . Remélem nem lesz semmi gond .Viszont szerintem egy 3 hónapot nem ártana várni egy újabb teherbeeséssel .
2014. szept. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
39%
Terhességmegszakítás után : A méh pár menstruációs ciklus alatt regenerálódik (ha nem voltak súlyos szövődményei a műtétnek). Az első menstruációs vérzésig a házastársi élet tilos és 2-3 hónapig védekezés javasolt. A műtét után 6 héten belül jelentkeznie kell menstruációnak. A 2-3 védekezéses hónap után 3-4 hormonális védekezés nélküli pontos menstruációs ciklus után lehet újra próbálkozni a teherbeeséssel.
2014. szept. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso valaszolo 1870 konyvbol idezel ?

Amiota van kivallo uh nem kell 3/4 honapot varni ujraprobalkozni.

A who azt mondja ha mar nem verzel oke a dolog ez kb 2/3 het de min10 nap.

Az elso menszes utan lehet probalkozni.

2014. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
vedekeztetek ??
2014. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
mi volt a probléma?
2014. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!