Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van egy 2 eves kisfiam terhes...

Van egy 2 eves kisfiam terhes lettem anyagi okok miatt nem tudjuk megtartani mennyibe kerul az abortusz?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok a kisfiam bolcsibe jar 4 oras bejelentettbe dolgozok

jar valami segely hogy kevesebb legyen?


Egyaltalan hogy zajlik egy abortusz?

ott kell aludni a korhazba?

altatnak?

faj?



2014. nov. 4. 09:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%
Jah és melyik mondatommal voltam erőszakos és agresszív? Mert ez nagyon érdekelne...A döntés a kérdezőé, de nem hiába van tanácsadás az abortusz előtt. Át kell gondolni mindent és engedd már meg kedves provokatív barátom, hogy a kérdéshez nagyon is illő problémákat felvessem a kérdezőnek. Nyilván nem erőszakolok rá semmit, nem fogom lelki terror alatt tartani, mert mindenki a saját tetteiért felelős. Azt is elhiszem,hogy nem lát más lehetőséget, de azért miért lenne bunkó az, aki azt mondja a kérdezőnek, hogy igen is, van másik út és gondolja át.
2014. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Aki nem tudja a választ, miért válaszol?

Gyes alatt 50 % kedvezmény jár.

2014. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
63%

Mert a kérdező úgy kezdte, h "nem tudjuk megtartani" Szóval nem vita tárgya, nem vár kioktatást, felvilágosítást a védekezésről, és azzal, h azt mondod, elfér, ott kettő is, tulajdonképp a pénztárcájában kotorászol.


Ez agresszió.

2014. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk azért kedves 12-es, mert hátha ezzel megmenthet egy életet?
2014. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
93%

#14, azzal, ha hazudik, meg lepontozza a helyes válaszokat?


50 %-os kedvezményre jogosultak gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban, átmeneti járadékban, rendszeres szociális járadékban, egészségkárosodási járadékban, öregségi nyugdíjban, rokkantsági járadékban, rokkantsági nyugdíjban, baleseti rokkantsági nyugdíjban részesülők. A térítési díj összege 14855 Ft.


Ez a tény, ez a helyes válasz a kérdező fő kérdésére.

2014. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem a monitor mögül kell hőst játszani. Menjetek ki az utcára, vegyetek egy fürt banánt a terhes koldusnőnek, vagy béreljetek neki egy szobát, h legyen hová megszületnie a kicsinek. Jah, h ez már nem tecc...értem, csak a szájkarate megy, h ne gyilkold meg, a gyerek élete a méhen kívül meg kit érdekel, csak szülessen meg a cukimuki kisbaba, mert nektek akkor lesz meg lelki egyensúlyotok. CSakhogy ez a történet most nem rólatok szól. Álljatok le végre.
2014. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem azzal, ha hazudik, hanem ha próbál más megoldást javasolni amin esetleg elgondolkodva nem az abortusz mellett dönt a kérdező.
2014. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%
#17, OK, akkor miért írták le hárman rögvest az első oldalon teljes biztonsággal kijelentve, hogy "30 000 Ft és nem jár kedvezmény", és miért áll a helyes válasz (idézet) 41%-on? És miért gondoltad, hogy nem erre gondol a #12-es válaszadó is, amikor egyértelműen ezt korrigálta ő is? Szerinted ez így OK?
2014. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem az, de itt ha valakinek nem tetsző a válasz mert más a véleménye, akkor lepontozza. Én ezt sose értettem, mondjuk nem is foglalkozom vele. Elmondom a véleményem a kérdésre válaszolva és ha valakinek nem tetszik, az már nem az én bajom.
2014. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
23%
16-os! Rossz embernek szóltál be. Én pont az vagyok, aki nem csak dumál, hanem tényleg adakozik is. Sok babaruhát, babakocsit, terhesvitamint adtam már oda a rászoruló kismamáknak. Sajnos, pont hogy most azt bizonyítottad be, általában nem az abortuszt ellenzők szoktak nagyon primitív módon viselkedni. Természetesen, ahogy leírtam, a kérdező kezében van a jog (megjegyzem, sajnos, én nem értek ezzel egyet), hogy döntsön a gyereke életéről és nem is más fogja ( te vagy én) viselni a következményeket, bárhogy is dönt, de emberséges hangnemben igen is el lehet mondani a kérdezőnek, hogy csupán az anyagiak miatt nem biztos, hogy jó döntés az abortusz és gondolja át nagyon. A kérdés még nem eldöntött amúgy, hiszen egészen a műtétig van ideje visszalépni és ne támadjuk már le kérlek, agresszív módon azt, aki próbál segíteni és rámutatni egy esetleges másik megoldásra. Én amúgy nem pontoztam le senki. Köszönöm, ha emberséges maradsz!
2014. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!