Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van egy 2 eves kisfiam terhes...

Van egy 2 eves kisfiam terhes lettem anyagi okok miatt nem tudjuk megtartani mennyibe kerul az abortusz?

Figyelt kérdés

Gyesen vagyok a kisfiam bolcsibe jar 4 oras bejelentettbe dolgozok

jar valami segely hogy kevesebb legyen?


Egyaltalan hogy zajlik egy abortusz?

ott kell aludni a korhazba?

altatnak?

faj?



2014. nov. 4. 09:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes, hogy most meg adod az ártatlan bárányt és még mosakszol is, h pedig te segítesz stb.


Ha segíteni akarsz, válaszolj a kérdező kérdésére a tárgynál maradva, ennyi. Ahogy én is tettem. Köszike.

2014. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%
Miért? Bántottam valakit is? Te támadtál rám. Kérlek, mutasd már meg nekem, hogy mikor és hogyan bántottam én a kérdezőt, vagy bárkit?
2014. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
15%
És sajnos a "tárgyhoz" hozzátartozik maga a döntés is, az is, hogy mérlegelni kell. Máskülönben nem lenne a családsegítős rész az eljárásban. Ott is emberi hangon beszélnek a kérdezővel és rávilágítanak arra, hogy az abortuszon kívül milyen más lehetőségek kínálkoznak esetleg. Szóval, ez igen is, a kérdéshez tartozik és így is lehet segíteni a kérdezőnek.
2014. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
10%
VÉDEKEZNI nálatok sem szokás?! Gáz.
2014. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

13as ha a 11s hozzászóllása agresszió, akkor mi az abortusz?

Egyébként nekem mindegy, hogy mit és miért csinál, vagy nem csinál a kérdező, de az erős túlzás, hogy agresszió. Nem írt semmi dúrvát, felvázolt egy lehetőséget ennyi...de nem agresszor.

Aki pedig itt kérdez annak számolnia kell a verbális agresszióval is.

2014. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy szulest kibirtal, szerintem az abortusz fajdalma annak csak toredeke lehet.
2014. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
29%

Én nem értek egyet az abortusszal, de sok eröt és kitartást kívánok, bárhogy is döntesz! Biztosan nagyon nehéz most neked, sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, meg persze a pici babát is sajnálom, hogy nem születhet meg, de ez a te döntésed.

Bocsi, hogy nem tudtam érdemben válaszolni.

2014. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

-Az összegen csökkenthetnek rászorultsági alapon,a csvsz -nél a védőnő elmondja ezek mit foglalnak magukba .

-Nem kell a kórházban aludni ,mivel már volt szülésed nálad előtágítást sem végeznek .

-Természetesen altatásban történik a műtét.

-Változó a fájdalom ,van aki nagyon görcsöl utána ,megint más alig .

2014. nov. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!