Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti elvetenétek vagy megtartaná...

Ti elvetenétek vagy megtartanátok? Bonyolult helyzet és botrányos is.

Figyelt kérdés

Adott egy elvált pár, a férjnek már van a válás óta új felesége és gyereke is, de az első házasságából is vannak gyerekek. A válás már sok éve történt, ám egy alkalmon a volt pár két tagja újra összetalálkozik, kirúgnak a hámból és lefekszenek egymással és a volt felesége teherbe esik a volt férjétől. Az új feleség amikor megtudja, ultimárumot ad: csak akkor marad a férjével (de még ez sem biztos), ha az ex biztos elveteti a gyereket.


Ti mit tennétek?



2014. nov. 16. 14:04
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
A exem? Azt mondta, hogy őt csak a két közös gyerek érdekli, ő a mostani párját szereti meg a kisfiukat. A harmadikkal azt csinálok amit akarok, de egy fillér nem fogok látni a pénzéből, azt leszögezte azon kívül amit a két gyerek után fizet. Azóta, hogy megtudta, hogy terhes lettem, nem veszik fel a telefont, üzikre se válaszol, semmi.
2014. nov. 16. 14:55
 12/28 A kérdező kommentje:
Azt a nő írta, ha jót akarok, akkor tűnjek el az életükből, de sürgősen. A két gyereket amúgy szereti, azokkal nincs baja.
2014. nov. 16. 14:57
 13/28 anonim ***** válasza:
63%

Vmi itt nem kerek... egészen véletlenül nem direkt lettél terhes?

On: Futja rá anyagilag? igen? akkor marad.

2014. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én függetleníteném az egészet exférjtől, új nőtől és mindentől. Ha te úgy érzed, hogy meg akarod tartani akkor tény úgy, ha nem akkor nem. De rohadtul ne befolyásoljon más véleménye. Én a helyedben az mérlegelném, hogy el tudom-e tartani, belefér-e az életembe?
2014. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%

1. Ha az övé a gyerek, fizetnie kell! Bíróság, apaság megállapítása

2. Az új feleség véleménye számít a legkevésbé. Nyilván a férj szeretné eltűntetni a botlása "bizonyítékát"

3. Amúgy ki akartál b..zni az új feleséggel?? Akkor legalább annyira figyelhettél bolna, hogy magaddal nem b..zol ki(nem esel teherbe bagy legalább figyelsz erre).

2014. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
24%

én már csak azért is megtartanám!

aztán próbáljon mindkettőjük tükörbe nézni.

2014. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Én nem tudnám eltartani saját zsebből, amúgy meg se kottyanna neki anyagilag, a kettő se még a gyerektartás mellett is egy csomó mindent vesz nekik, h lássam hogy ő milyen nagylelkű. Engem inkább a morális oldala zavar, hogy még a telot se veszi fel, mert az ő gyereke is. Hogy akkor most mi van...
2014. nov. 16. 15:48
 18/28 A kérdező kommentje:
Azt hogy érted, hogy ők nézzenek a tükörbe? Visszajönni úgyse fog, nem érdekli az egész a exem, az új párja meg megölne a megtehetné. A pénz nem számít neki, attól is meg tudja venni a 3. kocsiját ha nagyon akarná...
2014. nov. 16. 15:51
 19/28 A kérdező kommentje:
Mármint ha a 3. gyereket is fizetnie kellene, az se vágná földhöz. Most az terv, hogy kimennek külföldre a saját gyerekükkel a világ másik felére, akkor esélyem sem lesz. Ott meg senki nem ismeri őket, szóval neki nem kellene szégyenkeznie.
2014. nov. 16. 15:59
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Mivel ő nem akarja legalább lenne benned annyi h nem az ő pénzén akarod csak felnevelni. Undi egy nőszemély vagy. Jóhogy nem várod el h téged is rendesen eltarson. Mondjuk ahogy leírod neked nem sokat kell költeni a gyerekekre mert ő ad bőven. Férfi sem jobb uj család akit szeret de azért összebújik mással. Gratulálon nektek.
2014. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!