Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti elvetenétek vagy megtartaná...

Ti elvetenétek vagy megtartanátok? Bonyolult helyzet és botrányos is.

Figyelt kérdés

Adott egy elvált pár, a férjnek már van a válás óta új felesége és gyereke is, de az első házasságából is vannak gyerekek. A válás már sok éve történt, ám egy alkalmon a volt pár két tagja újra összetalálkozik, kirúgnak a hámból és lefekszenek egymással és a volt felesége teherbe esik a volt férjétől. Az új feleség amikor megtudja, ultimárumot ad: csak akkor marad a férjével (de még ez sem biztos), ha az ex biztos elveteti a gyereket.


Ti mit tennétek?



2014. nov. 16. 14:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%

Én nem értem,hogy te most miért vagy felháborodva!!??

Összefeküdtél az exeddel,akinek már új felesége és családja van!Persze,hogy téged csak dugni akart,és nem akar tőled semmi mást.

Lehetett volna annyi eszed,hogy védekezel vagy veszel be eseményutáni tabit.Vagy direkt csináltad??

Amugy gratula,hogy tönkretettél még egy családot!

Hülye nő!

2014. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
65%
Ez tipikusan olyan történet, hogy buta az exnő, buta a férj és buta a jelenlegi feleség, és az egésznek a még meg sem született baba issza meg a levét. Ő az, akit a legjobban sajnálok a történetből. Szerintem szüld meg és add örökbe.
2014. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
Láthatóan neked sem kell a gyerek, csak jól jönne anyagilag, ha nem kettő, hanem három után tejelne az ex. Szerintem vetesd el, mindenki jobban jár.
2014. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Na ne már hogy egy ártatlan élet...áh hagyjuk
2014. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%

A helyzetetek nagyon bonyolult a meglévő gyerekek miatt. De azt gondolom, hogy az új feleség "kérése" logikátlan, hiszen már így is van közös gyereketek az ő férjével. Szerintem a megcsalás ténye a probléma, hiszen, ha nem esel teherbe, akkor is lefeküdt veled.

Én ebben az esetben nem maradnék a férjemmel. (Egyébként én is második feleség vagyok) Szerintem bármilyen megcsalást nagyobb valószínűséggel bocsájtanék meg,mint a volt feleséggel történőt, hiszen vele a gyerekek miatt valamilyen szintű kapcsolatban vagyunk és leszünk is a jövőben.

De semmiképp nem mondanék ilyet, hogy vetesse el bárki a babáját. Az, hogy a környezetem mit tesz velem, azzal a környezetemnek kell együtt élni. Azzal meg, hogy arra én, hogy reagálok azzal meg nekem.

Így egy ilyen helyzetben valószínűleg úgy reagálnék, hogy sok boldogságot a babához és mielőbb új életet kezdenék a kisfiammal, akinek biztosítanám, hogy ismerje a féltestvéreit.

2014. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%

Jaj, milyen egy család:


a férj egy s......ggfej, van egy felesége és egy gyereke, akit állítólag szeret, de a p....csét nem tudja a gatyájában tartani


az exfeleség (Te, Kérdező), aki ki tudja, milyen meggondolásból, talán, hogy borsot törj a mostani feleség orra alá, összefekszik a volt férjével, nem védekezik, de még egy esemény utánit sem vesz be.....


a mostani felség, aki igazából sajnálni való, mármint gáz, hogy ez történt, hogy a férje, gyermeke apja félre b.....szott (mindegy, hogy az ex-szel vagy nem).


A kérdés amúgy az, hogy Te minek akarnád megszülni a gyermeket?

Mármint azért, hogy fizessen utána a volt férjed?

Azért, mert ha már így esett, mindegy, kitől lettél volna is terhes, belefér, hogy megtartsd?

Azért, mert azt reméled, hogy a volt férjed elhagyja az új családját és Téged választ?


Ne attól tedd függővé, hogy a feleség mit akar szerintem.

2014. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél? Nem itéllek el a történtekért. Nekünk "normális" életünk van, de tudom hogy az élet néha tréfát űz az emberrel...
2014. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Most akadtam a kérdésre,kíváncsi vagyok hogy döntöttél végül.
2014. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!