Miért pontozzák le, aki abortusz helyett örökbe adást javasol? Miért jobb a biztos halál egyesek szerint, mint az esély egy normális életre?

Figyelt kérdés

Örökbe adni annyit jelent, mint esélyt adni az életre!

Így megszülethet a gyermek, megkapja egy szerető család (kisbabákat viszik, mint a cukrot az örökbefogadó párok), lesz egy rendes családja, aki szeretetben felneveli őt, a biológiai szüleinek meg így se, úgy se kell!

Akkor miért döntenek mégis az abortusz mellett?


Sokan azzal jönnek, hogy nem tudnák feldolgozni, hogy valahol él egy gyermekük... Azt fel tudják dolgozni, hogy megölték a gyermeküket? :(



2014. dec. 2. 18:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

"Sejtcsomó?

Huhh, hát nagyon más fogalmaink vannak az embriókról, gyerekekről és úgy egyáltalán az életről!

Egy gyermek az élet csodája, már embriókorban is, hiszen annyi mindenen keresztülmegy, mire egyáltalán megfoganhat az a kis picike "sejtcsomó"! Küzd, hogy életben maradhasson, meg akar születni... "


Igen. ANnak, aki tervezi a gyereket, vagyik ra, aki nevelni akarja, aki anya akar lenni. De annak, akinek ez nem kell, annak sejtcsomo. Gyereknek is csak az nevezi, aki varja, meg az orvos is embrionak/magzatnak nevezi, kortol fuggoen.

2014. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezo a nok nem azert szulnek hogy utana odaadjak masnak a gyereket.En nem vallalnek egy terhesseget ami a hizason kivul egeszsegugyi gondokkal jar azert hogy utana odaadjam masnak.Ez felfogas kerdese nem volt abortuszom de ha nem tudnam felnevelni azt valasztanam. Azert mert jobban fel tudnam dolgozni,es a donteseimmel nekem kell neki nem masoknak.
2014. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

10-esnek: Ha tudni akarod, édesanyám egyedül nevelt fel engem, mert az apám egy féreg! ;) Ja, és még születési rendellenességgel is születtem, úgyhogy 3 éves koromig 4 műtéten estem át, ráadásul külföldön! Gondolhatod, mennyi kínlódás hordozni egy beteg gyereket órákig tartó vonatúton, kb. minden hónapban 3 éven át!


Na de lényeg a lényeg, kényelemből meg lehet ölni a MAGZATOT, mert az sokkal egyszerűbb és nem kell senkinek magyarázkodni. Itt tartunk sajnos. :(

2014. dec. 2. 19:42
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, mar a hanyinger ettol a dumadtol, kerdezo. Majd terjunk vissza akkor ide, ha esetleg nem akarnal gyereket, de megis becsuszik, mar elvetetni sem tudod, es inkabb orokbe adod,( mint , hogy "megolesd"), mert nem tudod felnevelni.

Utana talan lenyomhatod a szovegedet a torkomon, de addig, ez semmi csak egy alszent , hisztis kiborulas a reszedrol.

2014. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Haha, utolsó!

Miért, te voltál már ebben a helyzetben, hogy annyira éljenzed az abortuszt?

2014. dec. 2. 22:08
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, fejezd már be a vergődést. Ellenzed az abortuszt, felfogtuk. Ehhez minden jogod meg van, nincs is ezzel semmi gond. De a dolog itt véget is ér. Más életéhez, döntéseihez, neked az égvilágon semmi közöd. Maximum elmondhatod a véleményed. De tudod az meg olyan mint a se##lyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
2014. dec. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Utolsó, én pont így vagyok a tiéddel!
2014. dec. 3. 07:01
 18/28 anonim ***** válasza:
83%

Persze, mar 10-szer is. Eskuszom, ez bezzeg tipikus tamadas...(nem , nem volt)

Semmi kozod ahhoz, hogy mas megis mit tesz a magzataval. Orokbeadasrol meg ugy predikalni, hogy kozben nincsen egy fikarcnyi tapasztolatod sem az egeszrol, igen is alszentseg. Akarmennyire is haritod ezt a taplo parasztsagoddal.

Errol ennyit.

2014. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%
Tapasztalatod*
2014. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te igen fiatalka vagy, és gyereked sincs. Térjünk vissza a kérdésre 10 év múlva ha már szültél jó? Addig felesleges osztani az észt. Gyerek vagy még, legalábbis fejben.
2014. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!