Jogom van megfosztani a páromat attól, hogy apa legyen?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz egy abortuszom, anyagi okok miatt kellett így döntenem. Párom már 37 éves, szeretne gyereket. Sajnos az anyagi helyzetem még évekig nem teszi lehetővé, hogy gyerekem legyen. (Nem hagyhatom ott a munkahelyem, segítenem kell a testvéremet. De ez egy másik téma.) Szóval arra gondoltam, hogy inkább elhagyom a páromat, találjon egy olyan nőt aki szül neki.

De ő azt mondta, hogy inkább lemond a gyerekről, csak maradjak vele. Nagyon szeretem őt. Mit tegyek?


2014. dec. 16. 20:18
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
74%

Hat...

Amit akarsz.

Mondjuk, ha nicns gyerek, legalabb konyebben tud majd otthagyni, ha kesobb rajon, hogy milyen hulye vagy.

2014. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
98%
Értem én, hogy szereted a testvéredet, de soha nem akarsz saját családot? Mert így nem lesz...
2014. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagy hajlandó értelmesen, mások számára érthetően leírni a helyzeteteket, akkor minek írsz ki kérdést, milyen válaszokat vársz így?! Ha ennyi az infó, akkor igen, engedd el a párod, hátha talál egy értelmes, érzelmileg, erkölcsileg értelmes nőt. Megfelel a válasz? Gondolom nem, hiszen nem is lehet semmilyen okot tudni a döntésedet, illetve a dilemmádat illetően.
2014. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem fordíthatok neki hátat.
2014. dec. 16. 20:47
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
Furcsa és ellentétes személyiség lehetsz a kérdés alapján. Egyrészt végtelenül önző vagy, mert a párod akaratát semmibe veszed, ugyanakkor meg végtelenül önzetlen, mert a saját boldogságodat feláldozod a testvéredért.... Ez így nagyon nem kerek, részletek ismerete nélkül lehetetlen választ adni...
2014. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
58%
Ha van munkád akkor a fizud 70%át kapod gyedként, ha visszamész dolgozni akkor a gyed/gyes mellé kapod a fiuid is!Ne foszd meg a párod a gyerektől.Nagyon csodálatos! Ha gyereketek lesz akkor közösen is tudjátok támogatni a testvéred.Irsz részleteket?
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
97%

Igy nagyon nehez tanacsot adni es segiteni, hogy semmit reszletesebbet nem tudunk.

Hany eves vagy? Egyutt eltek vagy kulon? Mennyire komoly a kapcsolatotok? Miert kell segitened a testveredet? Miert kene otthagynod a munkadat?


Ezek nelkul az infok nelkul eleg nehez hasznos valaszt adni neked. De egy gyerekrol nem csak neked kell gondoskodnod, gondolom ha parod melletted all, akkor a gyereknevelesbe es anyagiakban is 100%-osan tamogatna.

2014. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
24%
Kedves acelsziv, akkor is ezt mondanád, ha tudnád, hogy a kérdező egyedül ápolja a születése óta fogyatékos testvérét, mióta a szüleik meghaltak? És az helyett, hogy otthonba adná, mindent megtesz azért, hogy emberhez méltó körülmények között élhessen?
2014. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
97%
21:04, miert szerinted ez a helyzet? Es ha ez, akkor miert ter ki a kerdezo a "mi is a igazsag?" kerdes elol?
2014. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
8%
nem tudom mi a helyzet, de akár ez is lehet. nem szeretem az elhamarkodott ítéleteket.
2014. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!