Jogom van megfosztani a páromat attól, hogy apa legyen?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz egy abortuszom, anyagi okok miatt kellett így döntenem. Párom már 37 éves, szeretne gyereket. Sajnos az anyagi helyzetem még évekig nem teszi lehetővé, hogy gyerekem legyen. (Nem hagyhatom ott a munkahelyem, segítenem kell a testvéremet. De ez egy másik téma.) Szóval arra gondoltam, hogy inkább elhagyom a páromat, találjon egy olyan nőt aki szül neki.

De ő azt mondta, hogy inkább lemond a gyerekről, csak maradjak vele. Nagyon szeretem őt. Mit tegyek?


2014. dec. 16. 20:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
76%
miért kell neked etetni a tesódat? beteg vagy mi?
2014. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 acelsziv ***** válasza:
46%
Na jó. Most mondom azt, hogy kamu az egész kérdés. Befirkál ide egy ilyen szemetet, de a lényegi infók elől rendre kitér és félválaszokat ad. Takarodj aludni, holnap iskola!
2014. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
62%
Ha ő hajlandó lemondani a gyerekről és te nagyon szereted, szerintem ne hagyd el. Lehet tönkretennéd a kacsolatot aztán pár év múlva be tudtátok volna vállalni a picit.
2014. dec. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
85%

" Ha nem lenne anyósom, apósom akik befogadtak nem tudom mi lenne velem"


És most el akarod hagyni a pasid, de gondolom azt tudod, hogy ezzel após, anyóst is elhagyod?

Vagy hogy gondoltad, elhagyod a párod, de éldegélsz nyugodtan náluk tovább, mert jaj szegény testvéred?

Hány éves a tesód? Mert ha 18 alatt van, még értem ezt a fene nagy pátyolgatás, ha 18 felett van, akkor kicsit önállósodhatna!

2014. dec. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
34%
Inkább megölöd a gyereked minthogy elfogadd a segítséget? Remélem anyósodék kiraknak, hisz ők alternatívát ajánlottak, akarják az unokát te pedig a nagy egód miatt megfosztod őket tőle. Önző vagy, aki a hős testvér szerepében akar tetszelegni.
2014. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
34%

Es a tesod nem is tiltakozik a hulyeseged ellen? Mert forditva lehet keresztbe szalmat se tenne erted, es nyilvanvaloan le.zarja az erdekeid...

Vajon o ezt megtenne erted, mert szerintem meglepodnel...


Hulye vagy.

2014. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
23%

Mellesleg megjegyeznem, hogy eleg balek baratod van, hogy nem hagyott ott eddig sem, ha elhagy, nem fogsz meg egy ilyen birkat talalni.

A testvered egy parazita, akitol eleted vegeig nem fogsz megszabadulni.

Neked nem is kellett volna ismerkedned, maradj a tesoddal aztan eljetek egyutt.

2014. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
77%
Ez így nagyon gáz. Védekezni kellett volna akkor. Elméletileg nem kell a beleegyezése, de lelkileg nagyon át kell gondolnod, ha egyszer lesz gyereked, a születésétől fog kísérni a meg nem született baba képe, amit halálra ítéltél. Soha nincs ideális időpont a születésre, mindig van valami, ami esetleg ellene szól. De minden baba fel tud nőni, esetleg add örökbe, ha felnevelni nem tudod, de ne vedd el az életét.
2014. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
64%
Csak azt írod,ő szeretne gyereket.De te szeretnél e?Van egy olyan ėrzésem,hogy nem.Ha most elveteted a gyereket,soha nem fog nyaggatni ,hogy legyen,hiszen inkább lemond róla,csak megtartson.Ez szimpla zsarolás.
2015. jan. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!