Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Megtarthatom a babát szerintetek?

Megtarthatom a babát szerintetek?

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltam bulizni de most szilveszterkor elmentunk egy barati tarsasaghoz hazibulizni!

Sajnos nagyon sokat ittam es dohanyoztam es sajnos drogot is fogyasztottam nem sokat de ez van:(

Ma reggel viszont pozit teszteltem:((

Nagyon orulnek neki de pont most.. Kerlek kimeljetek a megjegyzesektol ez az este igy alakult a kerdesem az lenne artott e ez a magzatnak vagy meg nem mikor a tesztem is csak most lett pozi! Elotte direkt neztem szilveszterkor fajt is a hasam akkor kellett volna megjonnie igy teszt utan biztos voltam, hogy nem lesz baba...en azt olvastam 6 hetig nem tudsz artani mert meg te sem tudod, hogy terhes vagy e..

Koszonom a valaszokat



2015. jan. 3. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem ártottál a babádnak ne aggódj!

Engem lehet felelőtlennek nevezni, fiatalon lettem várandós,

Mikor még pár hetes terhes voltam ( amiről akkor még nem tudtam) épp ilyen karácsonyi szünet volt, mi is ittunk hétvégente haverokkal , nagyon sokat cigiztem/cigizek, és nagyon ritkán füveztem is.

Amikor megtudtam hogy babánk lesz füvet egyáltalán nem szívtam, nagyon ritkán 1 sör lecsúszott , de a cigit nem tudtam letenni csak csökkenteni. Mégis gyönyörű egészséges mindig mosolygós kisfiam született. Már másfél éves, várjuk a kistesót is.

Egyébként nézzétek meg Hollandiát . Magyarországon mondjuk azt mondják, hogy "sörőznék egy kicsit" , hollandiába "el kéne szívni egy cigit" és ennyi , senkinek semmi baja, pedig nem 1 terhes anyukát láttam úgy. Ne aggódj, de azért csökkentsd a dolgokat, boldog babavárást

2015. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Gondolj bele, még elég friss lehet a dolog. Beágyazódás előtt nincs is kapcsolatban a megtermékenyített petesejt a vérkeringéseddel.


Beszélj a dokival saját magad megnyugtatása végett, aztán várd boldogan.


(Aki meg köpködni jött ide, az nyilván életében még nem követett el hibát.)

2015. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Koszonom megegyszer nektek! Nem erdekelnek a drogok nem is cigizem inni meg kb egyszer egy evben iszom! koszonom megegyszer a valaszokat
2015. jan. 4. 14:34
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Csak nekem furcsa az, hogy szilveszter után négy nappal pozitívat tesztelt a kérdező? :O

Vagy már ennyire hiperszuper terhességi tesztek vannak, amik a 4 napos terhességet is kimutatják? 4 nap alatt be sem ágyazódik...

2015. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, ne legyél már ilyen sötét. Ki mondta, hogy szilveszterkor esett teherbe??
2015. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy okos döntés volt, de ez már így veszett. Én annó olyan gyógyszert kaptam az orvosomtól , amit terhesen TILOS szedni. Nah én egy hétig szedtem, utána derült ki hogy babát várok. A genetikán annyit mondtak, hogy 1-2 %-al magasabb a kockázat a rendelleneségre. Szerintem itt se más nagyon a helyzet, főleg hogy egyszeri eset.Ne aggódj...majd az orvos megnyugtat.
2015. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem,semmi baja nem lesz ettől.
2015. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha nem keménydrog (vénásan) akkor nem lesz baja. még nagyon pici a magzat, nem lesz gond. Azért a dokinak megemlítheted és akkor szakértő is megmondja neked.A fő hogy nyugodt legyél! Sok boldogságot!
2015. jan. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megírod majd mit mondott a doki?
2015. jan. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
semmi baja a babudnak :) 2. meg rettenetesen buta :)
2015. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!