Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Teljesen magamba roskadtam,...

Teljesen magamba roskadtam, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Igazabol nekem azt mondtak az orvosok h korábbi pco miatt nagyon keves az esélye, hogy teherbe essek de megis megtörtént. En nagyon ragaszkodnék a babahoz, de a Párom nem. Mostanaban rengeteget veszekszünk, eleinte lelkesedett érte de kesobb visszalépett. Azt mondja nem szeret mar ugy es nem szererne ha mindhárman megszenvednenk azt, ha esetleg szetmegyunk. Nekem mar van egy kislányom egy elozo kapcsolatombol, igy egyedul nem tudom vállalni a babat. Meg gondolkodik a Párom de nem latok ra sok esélyt, hogy jobb belátásra tér. Igy Elkezdtem barátkozni az abortusz gondolatával... De azota teljesen lelki beteg lettem, nem eszek es nem alszok. Teljesen kifordultam onmagambol. Tudom, hogy ez lenne az ésszerű döntés de megis, én ragaszkodom hozza! Sokan azt mondjak ha megis rendezodne a kapcsolatunk, kesobb vallalhatnank jo idoben babat, de ez engem nem.vigasztal. En valahol ugy érzem képtelen lennek meglepni ezt a döntést, de sajnos igy bele vagyok kényszerítve. Mert ha idővel elhagy es két gyerekkel magamra maradok az tobb szempontbol is nagy baj, de leginkább az anyagiak teren. Nagyon elvagyok keseredve, azt sem tudom mi var ram, de reménykedem az utolso percig hatha meggondolja magat! Koszonom ha valaszt adtok, sokat segítene!!
2015. jan. 23. 10:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
53%
Ezt nem csak a párodnak kell eldöntenie. Ha akarod a babát ne vetesd el. És taláb védekezni is kellett volna.
2015. jan. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
54%

Nektek kell dönteni...


Én azonban megtartanám.

2015. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Megszakítással voltunk egyutt, leginkább azert mert korabban ugy beszéltünk errol, hogy ha megis jonne egy baba akkor megtartanank. De ugye eddig nem jott, az utobbi két hónapunk pedig borzalmasan telt, rengeteg veszekedesunk volt... Tudom jogos a bántás, hogy védekezni kellett volna de ez mar nem segit es én abban a hitben voltam, hogy megtarthatjuk!
2015. jan. 23. 10:52
 4/39 A kérdező kommentje:
Sot mar elotte sem volt valami fényes a kapcsolat de mindig kibelultunk, mindig megdogadtuk, hogy helyrehozzuk... Es azt mondja, hogy egy olyan instabil kapcsolatba nem szabad vállalni. Plane, hogy az sem biztos, hogy egyutt maradunk. En minimálbért keresek, tehát max a szüleimhez tudnek visszakoltozni de ok nem tudnak támogatni anyagilag...
2015. jan. 23. 10:54
 5/39 anonim ***** válasza:
27%
Nem bántásnak szántam kérdező. Tarts ki a baba mellett, te vagy neki az egyetlen aki segíthet neki. Ő nem tehet semmről...
2015. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
76%
A legnagyobb baj hogy ennek kapcsán derült ki, hogy nem szeret már úgy. Lehet, hogy gyerektől függetlenül amúgy is szétmennétek hamarosan. Azt neked kell eldöntened, hogy anyagilag tudsz-e még 1 gyereket vállalni, ha nem eleve védekezni kellett volna. Az elhidegülésnek vannak egyértelmű jelei, de ha ennyire ragaszkodsz és egy életre megbánnád ha elvetetnéd inkább vállald. Szülők nem tudnak segíteni? (anyagilag)
2015. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
En 24 eves vagyok a lanyom 3 eves, Ot is vallaltam, korán de vállaltam. De ha jon melle meg egy baba es nem családba vállalom csak nelkuloznenek mindketten. Eleg nagy meggondolatlanság ha a semmire vállalok immáron két gyereket. :( meg én nagyon szeretem a Párom es szerernem csaladba vállalni!
2015. jan. 23. 10:56
 8/39 anonim ***** válasza:
14%
Tegyétek rendbe a kapcsolatot!
2015. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
En probalom, meg O is mindent megtett az elmult egy évben, hogy boldogok legyunk de a folytonos veszekedések, civakodasok azt eredményezték h belefáradt ezekbe. Azt mondta ha korabban jon vagy ha ugy jon, hogy nem vagyunk Ennyire instabilak megtarthatnank. De O igy nem szeretne. Ha megtartom csal belekenyszeritem es örökké gyűlölni fog érte.
2015. jan. 23. 11:00
 10/39 anonim ***** válasza:
50%

Ezek utàn hogy tudod mèg szeretni?

Megmondta , ès làtszik is ő nem akar tèged, ha szeretne szeretnè a közös gyereket is, nem pedig àmítana...

2015. jan. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!