Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Teljesen magamba roskadtam,...

Teljesen magamba roskadtam, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Igazabol nekem azt mondtak az orvosok h korábbi pco miatt nagyon keves az esélye, hogy teherbe essek de megis megtörtént. En nagyon ragaszkodnék a babahoz, de a Párom nem. Mostanaban rengeteget veszekszünk, eleinte lelkesedett érte de kesobb visszalépett. Azt mondja nem szeret mar ugy es nem szererne ha mindhárman megszenvednenk azt, ha esetleg szetmegyunk. Nekem mar van egy kislányom egy elozo kapcsolatombol, igy egyedul nem tudom vállalni a babat. Meg gondolkodik a Párom de nem latok ra sok esélyt, hogy jobb belátásra tér. Igy Elkezdtem barátkozni az abortusz gondolatával... De azota teljesen lelki beteg lettem, nem eszek es nem alszok. Teljesen kifordultam onmagambol. Tudom, hogy ez lenne az ésszerű döntés de megis, én ragaszkodom hozza! Sokan azt mondjak ha megis rendezodne a kapcsolatunk, kesobb vallalhatnank jo idoben babat, de ez engem nem.vigasztal. En valahol ugy érzem képtelen lennek meglepni ezt a döntést, de sajnos igy bele vagyok kényszerítve. Mert ha idővel elhagy es két gyerekkel magamra maradok az tobb szempontbol is nagy baj, de leginkább az anyagiak teren. Nagyon elvagyok keseredve, azt sem tudom mi var ram, de reménykedem az utolso percig hatha meggondolja magat! Koszonom ha valaszt adtok, sokat segítene!!
2015. jan. 23. 10:48
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
A szeretet nem mulik el nalam egyik napról a másikra. Rengeteg nehez helyzetben mellettem volt es volt idő amikor nagyon szeretett. Az én hibám is, hogy most ott tartunk ahol. Hiaba kérdezi bárki hogy hogyan tudom meg szeretni, ha nem is értik, ez bennem nem változik.
2015. jan. 23. 11:03
 12/39 anonim ***** válasza:
11%
Az az igazán szemét dolog részéről, hogy eddig nem jelezte, hogy el akar hagyni, csak most, hogy jön a baba. Ha megtartanád és ő lelépne, akkor nem kellene gyerektartás fizetnie? Azzal együtt sem jönnétek ki anyagilag? Az a baj, hogy nem tudom, hogy mennyi a gyerektartás összege, meg hogy működik az ilyesmi.
2015. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
A kommented utolsó mondata erősen elgondolkodtató...
2015. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, mármint az, hogy meggyűlölne...
2015. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
De jelezte eddig is, hogy jobb lenne ha szetmennek de mindig leültünk, atbeszeltuk es próbáltuk helyrehozni minden alkalommal. Mert tobb volt a pozitiv dolog mint a negativ es mindig mef tudtunk abban egyezni h a roblwmak ellenére nagyon szeretjük egymast. Nem tudom meggyulolne e, csak mondtam egy dolgot ami akar megtörténhet. Lehet, hogy beletorodne es szeretne a gyereket is meg engem is ujra, ez is lehet. A lanyomat nagyon szereti. De ezek mond talanok es veszélyes kockáztatni...
2015. jan. 23. 11:09
 16/39 anonim ***** válasza:
44%

Megszakítás? :D

Teljesen fölösleges kivenni. Ugyanannyira biztonságos a "megszakítás", mintha 2 szem Saridon mellett telibe ver...

Tehát 24 évesen egyedülálló anyuka, 2 gyerekkel, 2 apától.

Zsírkirály.

2015. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy látom, hogy itt nem nagyon van számodra kedvező kimenetelű megoldás. Ha fáj, ha nem, szerintem mindenképp el fog hagyni. A kérdés az, hogy 1, vagy 2 gyerekkel maradsz egyedül. Sajnálom, de a leírtak alapján nagyon így tűnik.
2015. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam azert voltunk mar igy egyutt az utobbi idoben mert korabban tervezgettunk babat...ugyanis O mar idősebb tolem. Kioktatasra nincs szükségem, amióta a lanyom is megvan én nem segelyekbol élek, dolgozom rendesen igyekeztem mindig mindent biztositani számára is. Ahogyan most is kepes lennek áldozatokat hozni ha ez a baba megmaradhatna. En vallalnam a felelősséget azert amiert én is felelős vagyok!
2015. jan. 23. 11:14
 19/39 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom a minimálbéren felül az első gyerek után is kapsz gyerektartást. A mostani után is kapnál - ráadásul a szüleid tudnak szállást biztosítani, akkor megoldhatónak tűnik.


Viszont ez a kapcsolat halott, már elnézést, de ha egy kupac kakit szépen becsomagolok, attól még kaki marad. Ti meg a leírás alapján már egy ideje újra- és újracsomagoljátok.

2015. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem értettem hogy lehet egy ilyen rossz kapcsolatban fogant magzathoz ragaszkodni. Gondolj az eletedre két gyerekkel elég lesz komoly kapcsolatot talalnod. Le lehet pontozni de így van.
2015. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!